معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

افسران -  عالمي ديگر مي رود و چراغي خاموش مي شود...

 

براي شادي روح اين عالم رباني فرهيخته فاتحه اي قرائت كنيد ....

 

دسته ها : خبر * خبر
چهارشنبه دوم 12 1391 11:6

 

افسران - آيت الله خوشوقت به ملكوت اعلي پيوست

 

خبرگزاري فارس: آيت الله خوشوقت صبح امروز به ملكوت اعلي پيوست.

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، آيت الله خوشوقت صبح امروز پس از گذشت 17 روز بستري در بيمارستان‌ سعودي به ملكوت اعلي پيوست.

آيت الله خوشوقت به دليل ناراحتي‌هاي قلبي و افت فشار در بيمارستان ملك فيصل مكه مكرمه به ديدار حق رفت.

به گزارش خبرگزاري فارس، پيش از اين قرار بود آيت الله خوشوقت براي ادامه درمان و معالجات به تهران منتقل شوند كه به دليل ناپايداري وضعيت ايشان و با نظر پزشكان معالج سعودي و هيئت پزشكي ايراني اين سفر لغو شد.

 

دسته ها : خبر * خبر
چهارشنبه دوم 12 1391 10:56

 

افسران - يا اباالمهدي امام عسگري

 

كيست او بر شيعيان مولاستي

كيست او نور دل طاهاستي

كيست او ابن الرضا، بابُ الهدي

پور حيدر زاده زهراستي

كيست او كز مقدمش هفت آسمان

غرق زينب باشد و غوغاستي

كيست او اندر رهش پيغمبران

دست بر سينه همه برپاستي

كيست او سرمايه هستي حق

ياسِ بي مثل جهان آراستي

كيست او عشق خداي سرمدي

عاشقي را بهترين معناستي

او امام عسگري باشد كه بر

خستگان عشق مولاناستي

شيعه مي‏نازد به نام عسگري

يا اباالمهدي امام عسگري 

 

 

چهارشنبه دوم 12 1391 10:46

افسران - رونمايي از قاهر 313 با حضور رئيس جمهور/ مهمترين ويژگي‌ها

 

رئيس جمهور دقايقي پيش از جنگنده قاهر 313 رونمايي كرد.

به گزارش جهان، در سومين روز از خجسته ايام الله دهه مبارك فجر ،هواپيماي جنگنده بومي با نام "قاهر313" ساخت وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با حضور محمود احمدي نژاد رياست جمهوري اسلامي ايران رونمايي شد.

در اين مراسم وزير دفاع و تعدادي از فرماندهان بلندپايه نيروي هوايي حضور داشتند.

به نوشته تسنيم، قاهر سومين جنگنده ساخت ايران است. پيشتر صاعقه و آذرخش نيز توسط وزارت دفاع ايران توليد و رونمايي شده بود.

مهمترين ويژگي‌هاي «قاهر 313»

به گزارش ايسنا، سردار سرتيپ پاسدار احمد وحيدي در حاشيه مراسم رونمايي از جنگنده «قاهر 313» در جمع خبرنگاران، با تبريك اين موفقيت بزرگ كه به گفته وي در راستاي تحقق فرامين فرمانده كل قوا به منصه ظهور رسيده است، اظهار كرد: كليه مراحل طراحي و ساخت جنگنده بومي قاهر 313 توسط دانشمندان و متخصصان اقتدارآفرين سازمان صنايع هوايي وزارت دفاع انجام شده است .

 

چهارشنبه هجدهم 11 1391 13:1

 

اقتداي بهرام رادان به شاهين نجفي / بهرام جان اين ره كه تو مي روي به تركستان است

 

بهرام رادان و پرداخت هزينه اي گزاف براي معروفيت در عرصه خوانندگي

 

به گزارش ظهور 12، به تازگي موزيك ويديويي از بهرام رادان در وبسايت رسمي اين بازيگر معروف سينما قرار گرفت كه با تاسف بسيار ، داراي مضامين ضد ديني بسياري مي باشد. اين كليپ ۵ بهمن روي سايتش قرار گرفته است. در اين موزيك ويديو، با زبان موزيك ، نوعي تفكرات الحادي به خورد بينندگانش مي دهد و به طور كاملاً آشكارا ، در اين ويديو كليپ ، علاوه بر توهين به مباني فكري قرآني متاسفانه به اديان ابراهيمي ديگر نيز مانند مسيحيت توهين شده است. در اين موزيك ويديو به حضرت مسيح (عليه السلام) و حضرت ابراهيم (عليه السلام) نيز توهين آشكار شده است و علاوه بر آن تفكرات شيطان پرستي نيز در آن وجود دارد ، در اين مقاله به بررسي اين ويديو كليپ ضد دين كه توسط بهرام رادان ساخته شده است ، مي پردازيم.

 

بهرام رادان كه به طور قطع يكي از معروف ترين و توانمندترين بازيگران ايران است ، مدتي است كه وارد صنعت موسيقي و خوانندگي شده است و طبق گفته خود ، بيشتر از آنكه به بازيگري علاقه داشته باشد به موسيقي و خوانندگي علاقه دارد ، هرچند كه به نظر مي رسد صدايي مناسبي براي اين كار ندارد و به نظر فعاليت در سينما براي او مي تواند بيشتر بر محبوبيتش بيافزايد تا خوانندگي ، اما رادان با انتخاب سبكي متفاوت ، توانسته در اين عرصه نيز به توفيقاتي دست يابد. اما متاسفانه گويا مسير درستي را براي اين كار انتخاب نكرده است و ظاهراً مي خواهد جزء افرادي باشد كه در مدت كم مي خواهند به محبوبيت زيادي در اين عرصه برسند . رادان كه مدتي است كه در خارج از كشور ساكن است ، علاقه چنداني به بازي در فيلم هاي داخل كشور نشان نمي دهد و به گفته خود اگر در خوانندگي موفق باشد ۲ سال يكبار فيلم بازي خواهد كرد .

 

 

از اين رو سعي دارد هرگونه كه شده و با پرداخت هر هزينه اي ، بتواند در مدت زمان كم به آرزوي خود كه خواننده معروف شدن است برسد . اصولاً در غرب يكي از عواملي كه باعث مي شود افراد معروف شوند و توسط رسانه ها كه غالباً در دستان صهيونيست ها است برجسته شوند و اصطلاحاً بُلد شوند ، توهين به اديان است ، اين يكي از رمزهاي موفقيت و مشهور شدن در غرب است . بهرام رادان كه ظاهراً بسيار زياد شيفته غرب شده است ، اين راه را انتخاب كرده است و حاضر شده چنين هزينه اي را براي معروف شدن بپردازد . همانند فردي مثل گلشيفته فراهاني كه براي معروفيت و رسيدن به جايگاهي بالا در صنعت سينما ، تن به چنان رذالتي داد و تن عريان خود را به نمايش گذاشت كه اين كار باعث شد مورد توجه رسانه هاي ضد دين شود .

 
 
ظاهراً بهرام رادان نيز از همين مسير مي خواهد به موفقيت برسد ؛ به تازگي نيز بهرام رادان در پاريس با گلشيفته فراهاني ديدار داشته است و رادان با قرار دادن عكس ديدارش با او در صفحه ي فيس بوكش به نوعي سعي كرده است از گلشيفته و تفكرات ضد دينش حمايت كرده باشد . از قديم گفته اند كه ” از كوزه همان برون تراود كه دروست"
 
 
 
 
 
تحليل و بررسي موزيك ويديو جنجالي و ضد دين بهرام رادان
 
از اسفند سال پيش بحث بر سر اين موزيك ويديو بود ، موزيك ويديويي به نام "جيغ” از آلبوم ” روي ديگر” و سازندگان آن نيز، وعده رونمايي از آن را در بهمن ماه سال۹۱ داده بودند . كه در تاريخ گفته شده نيز آن را ارايه كردند . از سال پيش كه چند عكس از پشت صحنه اين موزيك ويديو ، توسط گروه سازنده در محيط مجازي قرار گرفت ، صحبت از غير متعارف بودن اين كليپ بود ، عكسي كه با تيتر " بهرام رادان در لباس شيطان پرستان ” و يا ” گريم جنجالي رادان ” مورد بحث قرار گرفت. اما با ارايه شدن اين موزيك ويديو در هفته گذشته، ظاهراً حدس ها در مورد غير متعارف بودن اين كليپ صحيح بود و حتي فوق پيش بيني ها بود ، كليپي كه سراسر توهين و تمسخر نسبت به اديان الهي است.
 
 
 
 
 
اين موزيك ويديو در سبك راك مي باشد و در آن بهرام رادان با گريم جنجالي اي در نقش شيطان بازي مي كند ،شيطاني كه تاج پادشاهي بر سر دارد .در غرب و دربين شيطان پرستان ، شيطان را پادشاه جهان مي دانند و هموراه تاجي بر سر او قرار مي دهند . سبك راك نيز يكي از سبك هاي اصلي گروه هاي شيطان پرستي است كه شاخه مختلف آن ، از سبك هاي مورد علاقه آنها مي باشد . ابداً منظور اين نيست كه خداي نكرده بهرام رادان يكي از اين افراد است ، خير ، اما تفكرات ضد دين او ، كاملاً مشهود است كه همين تفكرات باعث ساخته شدن اين اثر ضد دين شده است كه در ادامه به آنها مي پردازيم .
 
 
اگر بخواهيم اين موزيك ويديو را دسته بندي كنيم و در در بين موزيك ويديو هاي مختلف در غرب ، در بين همدسته هاي خود قرار دهيم ، با تاسف بسيار، مي بايست اين كليپ را در دسته موزيك هاي ضد دين و الحادي كه حاوي مطالب و تفكرات شيطان پرستانه غربي نيز مي باشد ، قرار داد. كه جاي تاسف بسيار زيادي براي اين بازيگر معروف دارد. واقعاً حس معروف بودن و محبوب شدن با افراد كه چه ها نمي كند . اساس ، ستون و پايه اين موزيك ويديو ضد دين ، در اشعار نخستين آن است ” جيغ زدم جيغ زدم /سربه تن تيغ زدم /درصدد خويش شدم /تحت نظارت خودم"در اين كليپ ، حول محور جمله ي "تحت نظارت خودم” بر اديان الهي تاخته مي شود و به اديان ابراهيمي توهين مي شود و اين اديان مورد تمسخر قرار مي گيرند و اين جمله شاه بيت اين موزيك مي شود .
 
 
اساس تفكر ضد دين در اين كليپ ، آن است كه دين آمده است كه انسان ها را محدود كند و اين محدوديت چيزي جز شكنجه و عذاب آيد افراد نمي كند و حرف از پاداش و جهان آخرت حرف بي معني است ، تبعيت از دين به مانند اين است كه ما چشم بسته از مطلبي پيروي كنيم ، كه در آخر نيز چيزي جز سختي و شكنجه وجود ندارد. بايد از دين فاصله گرفت و تحت تفكرات خود و "تحت نظارت خود بود ” و عمل كرد ، چون تقليد يك كار كور كورانه و بي ثمر است .
 
 
بايد با عقل خود انتخاب كرد و عمل كرد، تفكرات اومانيستي كاملاً در اين كليپ مشهود است . در آخر نيز مي گويد بايد آن بخش از وجود را كه به دين گرايش دارد را دفن كرد تا از شرش راحت شوي و از رنج آزاد شوي . اوج وقاحت و بي شرمي اين موزيك ويديو جايي است كه شيطان كه نماد نافرماني در برابر حضرت حق است را نماد اين سخنان كرده اند و او را الگويي مناسب براي جدايي از دين و بندگي معرفي مي كنند ، ايكاش آقاي رادان مي دانست چه كرده است ، به اين خاطر است كه گفته مي شود، اين موزيك ويديو در دسته موزيك ويديو هاي ضد دين با گرايش شيطان پرستي قرار مي گيرد.
 
 
 
 
 
موزيك ويديو با نشان دادن افرادي آغاز مي شود كه در غل و زنجير هستند و مرده اي كفن كرده به سبك مسلمانان را براي دفن مي برند كه در ادامه اين افراد را افراد وحشي معرفي مي كند.
 
 
از همان ابتدا فيلم با مرگ ، نابودي و جماعتي پريشان آغاز مي شود و شيطاني ار نشان مي دهد كه در حال رقص و شادي است . بهرام رادان كه در حال فرار از آن جماعت و موقعيت است ، جماعتي نيز با چوب ، زنجير و شمشير بدنبال او هستند تا او را مطابق خواسته خود تغيير دهند و به اصطلاح او را نابود كنند . در ادمه توهين به اديان كه از ابتدا با توهين به اسلام شروع شده است به اوج خود مي رسد و افرداي را نشان مي دهد كه با چشمان بسته و كور كورانه دست به آسمان برده اند و راز و نياز مي كنند ، افرادي كه به مرده ها و افراد رنج كشيده شباهت دارند.
 
 
در ادامه همان پيرمردي كه با چشم بندي كه بر روي چشمش قرار دارد ، دست به آسمان برده بود ، در كنار گوسفندي ديده مي شود در حالي كه چشم بندي به چشمانش دارد كه ناخواسته آدم را به ياد داستان حضرت ابراهيم (عليه السلام) و قرباني كردن حضرت اسماعيل(عليه السلام) مي اندازد ، عملي كه از نظر اديان الهي اوج تعبد و بندگي بود ولي از نظر تفكرات ماترياليستي و اومانيستي آن عمل فقط يك كار كوركورانه و بدون عقل بوده است ( العياذ بالله )
 
 
 
 
 
 
از ديد اين افراد اگر حضرت ابراهيم "تحت نظارت خود بود ” هيچ وقت اينگونه رفتاري را نمي كرد . اينجاست كه اين افراد ناآگاه ، دين را افيون ملت ها مي دانند و شعار ” تحت نظارت خودم ” را سر مي دهند كه شاه بيت اين كليپ است . تصاوير جسد ، مرگ ، شمشير ، شيطان، افرادي كه دست به آسمان برده اند باعث مي شود كه در ضمير ناخودآگاه ، نوعي تصوير و احساس ديني در ذهن شكل بگيرد و با ديدن تصوير آن پيرمرد و گوسفند بعد از آن تصاوير گفته شده ، ناخواسته داستان حضرت ابراهيم براي افراد تداعي شود.
 
 
در ادامه با توهيني بسيار وحشتناك به حضرت عيسي (عليه السلام) ،جاي شكي نمي ماند كه منظور توهين به اديان و پيامبران بوده است. در ادامه با نشان دادن فردي در شمايل حضرت عيسي ، البته شمايلي كه در غرب تصوير مي شود.
 
 
 
 
 
 
 
فردي را نشان مي دهد كه در حال شكنجه و عذاب شدن در زنداني به شكل مثلث است ، زندان كه نماد همان بندگي و دنيايي است كه از منظر دين ، اساسش عبوديت وبندگي است و با مثلثي شكل بودن اين زندان ، همان تفكر تثليث و سه خدايي را مي خواهد نشان دهد ، تفكر پدر ، پسر و روح القدس كه مسيحيت به آن اعتقاد دارد . مسيحي كه در اين زندان مثلث گونه جز عذاب چيزي نصيبش نمي شود و مدام در حال عذاب كشيدن تصوير مي شود ، در اينجا اشاره به تفكر مسيحي ها دارند كه مي گويند حضرت مسيح(عليه السلام) براي پاك شدن گناه پيروانش به دنيا آمد و هزينه اش همان شكنجه هايي بود كه در آخرعمرش به او تحميل كردند و او را به فجيع ترين حالت كشتند . از نظر سازنده اين كليپ ، حضرت مسيح به خاطر تفكرات ديني اش بود كه زنداني و به بدترين حالت شكنجه شد ، اگر حضرت عيسي اهل بندگي و دين مداري نبود ، چنين سرنوشتي هرگز نداشت.
 
 
 
 
 
 
 
در اين كليپ همه ي افراد دين مدار افرادي بدبخت و با صورت هايي شبيه به مردگان هستند كه در دنيا به شكنجه شدگان مي مانند ، تصوير شده اند. پيامش اين است كه دين مساوي است با رنج و بدبختي. اين تفكرات به طور قطع از ذهن خود بهرام رادان سر چشمه گرفته است ، براي نمونه مطالبي را از صفحه تويتر او ، مي توان ارايه كرد . اين مطالب نشان دهنده افكار پـــوچ اين فرد است . او حتي اعتقادات مردم ايران اسلامي را نيز مسخره كرده است براي نمونه چند مورد ذكر مي شود . بهرام رادان در صفحه تويترش:
 
 
 
 
 
 
” واقعاً اگه دنيا تموم شه ، قبل پل صراط خِر چندتا از اون بهشتيا رو ميگيرم، حسابي از خجالتشون در ميام ، بعد سرم رو بالا ميگيرم، سوت زنان ميرم سمت جهنم ، پيش بقيه!”
 
 
 
 
 
"با دعاي خير مردم هميشه در صحنه و غيرت بچه ها و لطف پروردگار به تيم دوم ازبك باختيم”
 
 
در ادامه بهرام رادان عقايد و تفكرات ديني يكي از قهرمانان خوب و شايسته پارا المپيك را مورد تمسخر قرار مي دهد و به دين اسلام نيز توهين مي كند.
 
 
 
 
 
” يعني اگه با عروس ملكه انگليس دست مي داد ، ميرفت جهنم؟؟؟ اين يك عرف جهانيه نه يك تماس جنسي!!! "
 
 
بله ،اين افراد كه خود را افراد روشنفكر جا مي زنند و مدام ژست افراد روشنفكر را مي گيرند ، اينگونه به خود اجازه مي دهند كه تفكرات و اعتقادات ديگران را مورد تمسخر و توهين خود قرار دهند ، حتي اگر آن فرد مورد تمسخر ، يك قهرمان ملي نيز باشد ، برايشان فرقي ندارد.
 
 
 
 
بهرام رادان: ” بعد از مراسم باشكوه قطع دست در شيراز، بزودي جشن زنده بگور كردن دختران با حضور مردم هميشه در صحنه بصرفِ… ! "
 
 

 

"واقعاً دم خدا گرم كه بعد از گروني دلار و سكه و كمبود مرغ و تحريم از طرف كل دنيا …هنوز با ۵۰ تومان صدقه ۷۰ نوع بلا رو دفع مي كنه”

در اين كليپ شاهد تفكرات ضد نظام او نيز هستيم كه در آن جامعه ايران را جامعه اي معرفي مي كنه كه در آن چيزي جز نابودي و خفقان چيزي حاكم نيست و به عنوان نمونه بيان مي كند كه تمامي اعدام ها در آن سياسي است ، اين قسمت نيز ناشي از تفكرات او مي باشد كه در صفحه تويتر خود نيز مي توان به آن رسيد :

 

 

اما در ادامه موزيك ويديو مي گويد ” كار به بردگي كشيد /مزد به من نمي دهند /دلخوش انعام شد” مردم بدبخت و زجر كشيده را نشان مي دهد كه دست به آسمان برده اند تا به خاطر بردگي كه منظور همان بندگي هست پاداشي بگيرند ، اما مي گويد اينها مطالب پوچ است .

در ادامه نشان مي دهد كه همان افرادي كه بدنبال او بودند او را گرفته و در داخل قبري قرار مي دهند و او را زنده بگور مي كنند ، كساني كه منبع اوهام هستند ، منظور همان دين است، و در آخر نشان مي دهد كه خود در حال خاك ريخت بر روي خودش است و اينگونه است كه ديگر آزاد شده و "تحت نظارت خود” قرار گرفته است . بدان معني كه بايد از دين جدا شد و آن تفكرات و اوهامات كه منظور همان دين است را بايد در زير خاك دفن كرد تا به آزادي رسيد و رنج و غصه ها تمام شود!

 

تفكرات شيطان پرستي در اين ويديو كليپ چه مي كند ؟ بررسي اين تفكرات

 

براي شناخت اين تفكرات بايد در زمينه شيطان پرستي تحقيق شده باشد تا بتوان كدهاي ارايه شده را به راحتي شناسايي كرد . دراين ويديو كليپ ضد دين ، شيطان را در حالي كه بال هايي دارد و در حال رقص است نشان داده مي شود ، در غرب اعتقاد بر آن است كه شيطان از جنس فرشته بوده است و زماني كه آن نافرماني بزرگ را كرده است بال هايش سوخته است و به زمين سقوط كرده است . در ابتدا شيطان را با بال هايي نشان مي دهد ، كه در انتهاي اين موزيك ويديو بال هاي او سوخته مي شود و از آنجايي كه ستون و اساس اين كليپ اين جمله است ” در صدد خويش شدم / تحت نظارت خودم” او را الگوي ضد دين خود معرفي مي كند . هماهنگي كامل متن و تصوير كاملاً مويد اين مطلب است كه شيطان همان بهترين الگوي است براي جدايي از دين و بندگي ، براي رسيدن به خوشي بايد مثل او رفتار كرد.

 

داستان سقوط شيطان و الگو قرار دادن او از اينجا شروع مي شود كه در اين موزيك ويديو مي گويد : ” باختم آن نبرد را /بازي تخته نرد را /اين دو سه تاس آخر است” تداعي كننده داستان نبرد شيطان با حضرت آدم و سجده نكرد شيطان و سقوطش به زمين است در ادامه شيطان را نشان مي دهد كه بال هايش در حال سوختن است و با سوختن بال هاي شيطان ، بهرام رادان مي گويد ” جيغ زدم جيغ زدم /سربه تن تيغ زدم /درصدد خويش شدم /تحت نظارت خودم” و شيطان را نشان مي دهد كه با اينكه بال هايش را از دست داده اما احساس آزادي به او دست داده است ” تحت نظارت خودم”

 

 

 

در ابتدا موزيك ويديو نيز، زني را نشان مي دهد كه بچه ي نوزاد خود را به شيطان اعطاء مي كند ، در بين شيطان پرستان يكي از كارهايي كه با تاسف بسيار ، صورت مي گيرد ، كشتن نوزادان تازه بدنيا آمده است و با اين كار فرزندان خود را براي شيطان قرباني مي كنند . اين يكي از رسوم اصلي در ميان گروه هاي شيطان پرستي است ، حال اين تكه خاص در اين ويديو كليپ چه مي كند بايد آقاي بهرام رادان پاسخ دهند

 

 

در پايان جا دارد از Anti Satan كه يكي مديران موفق تيم بيداري انديشه است براي نگارش اين مقاله قدرداني و تشكر كرده و اين نكته را عرض كنيم كه تمام اين مطلب استخراج چيزهايي بود كه خود اين فرد شايد قصد نداشت اينگونه برداشت شود اما براي ما و خيلي ها چنين بود لذا خواهشمنديم ديدتان يه اين مطلب يك رويكرد اعتقادي انتقادي باشد نه سياسي شخصيتي!

 

چهارشنبه هجدهم 11 1391 11:15

 افسران - متن پيام تسليت مقام معظم رهبري در پي ارتحال استاد اوحدي از پيشكسوتان قرآني

 

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي با صدور پيامي رحلت استاد پيشكسوت قرآن، آقاي حاج محمدعلي اوحدي را تسليت گفتند.

متن پيام رهبر انقلاب اسلامي به اين شرح است:

 

" بسمه تعالي "

 

درگذشت استاد تلاوت و تجويد و ابوالشهيد مرحوم آقاي حاج محمدعلي اوحدي رحمت‌الله‌عليه را به جامعه‌ قرآني مشهد و خانواده مكرم و بازماندگان ايشان تسليت مي‌گويم.

ايشان در طول ساليان دراز در خدمت آموزش قرآن و سبكهاي دلنشين تلاوت بود و در شمار خادمان قرآن محسوب مي‌شوند.

از خداوند متعال مسألت مي‌كنم كه ايشان را مأجور و با قرآن محشور فرمايد.

سيدعلي خامنه‌اي

30 دي ماه 1391

 


 

پيكر محمدعلي اوحدي پايه گذار قرائت قران كريم به سبك استادان مصري در كشور ديروزدر حرم مطهر علي ابن موسي الرضا عليه السلام تشييع و به خاك سپرده شد.

اين خادم قرآني پس از تلاش‌هاي مداوم در عرصه ترويج فرهنگ قرآني بر اثر بيماري كليوي در سن 87 سالگي درگذشت.

وي تلمذ در محضر استاداني چون عبدالفتاح شعشاعي و ابوالعينين شعيشع در كربلا را در كارنامه خود دارد.

شاگرد موفق ابوالعينين شعيشع و خليل الحصري همچنين توانست سبك‌هاي نوين تلاوت قرآن مصري را از طريق شاگردي استادان مصطفي اسماعيل و عبدالباسط وارد مشهد مقدس كند.

اين خادم برگزيده قرآني و دارنده گواهينامه بين‌المللي داوري از ليبي، افتخار خادمي حرم مطهر امام رضا(ع) از سال 1348 و قاري رسمي تشريفات آستان قدس رضوي را دارا بود.

وي در سفرهاي بسياري به كشورهاي مختلف از جمله آرژانتين، برزيل، مالزي و مصر به اجراي برنامه و تلاوت تبليغي قرآن پرداخت و در چهاردهمين همايش تجليل از خادمان قرآني كشور از وي به عنوان خادم برگزيده قرآن كشور تجليل شد.

مرحوم اوحدي همچنين پدر يك شهيد و يك جانباز شيميايي از جنگ تحميلي بود.

 

يکشنبه اول 11 1391 14:28

افسران - دانشجو / فيسبوك، بي بي سي و صفحه اي به نام امام

 

حدودا ۸ – ۹ ماه پيش، طلبه اي جوان و خوش سيما در جمعي با نگراني به من و ديگر دوستانش مي گفت: ما در روزهاي آغاز خيزش مردم مظلوم بحرين، اكانتي در فيسبوك ايجاد كرديم و از فعالان انقلابي آنجا خواستيم عضو فيسبوك شده و اكانت ما را اد كنند تا تجربيات انقلابي مان را به آنها انتقال دهيم؛ ۱۰۶ نفر عضو شدند… ولي عمر ارتباط مان به سه ماه نرسيده بود كه تعداد آنها به كمتر از ۱۱ فعال رسيد و از بقيه هم خبري نيست… بعد آهي كشيد و ادامه داد: به گمانم ما در رابطه با مسئله بحرين كم كاري كرديم و آنها از ما نا اميد شدند!

آن شب هم مثل امشب تا صبح خوابم نبرد و مدام براي شهداي بحرين اشك مي ريختم و فاتحه مي خواندم… كاش كمي مي انديشيديم. كاش. كمي .

 

 

پنج شنبه بیست و هشتم 10 1391 12:59

افسران - هك شدن ياهو توسط هكر ايراني!

 

هك شدن ياهو توسط هكر ايراني!

ديشب گزارش هايي مبني بر هك شدن اكانت هاي كاربران ياهو ميل شنيده شد. با آنكه هك شدن اين روزها معناي گسترده اي دارد، به نظر مي رسد كه اكانت هاي ياهو ايميل پس از كليك كاربران بر روي لينكي مخرب در صندوق ورودي، هك مي شوند.

به گزارش فرهنگ نيوز ، ياهو مي گويد حفره امنيتي موردنظر را بسته است، ولي پژوهشگران نظر ديگري دارند. به گزارش برترين ها تحقيقات نشان مي دهند كه اين حمله توسط هكر ايراني الاصل به نام "شاهين رمضاني" انجام شده است. او در يوتيوب ويدئويي آپلود كرده است كه نشان مي دهد چگونه مي توان با اهرم كردن آسيب پذيري XSS بر مبناي DOM كه در همه مرورگرهاي عمده قابل بهره برداري است، اكانت ياهو را هك كرد.

تكنيك معرفي شده بسيار ساده است و در عرض چند دقيقه قابل اجرا است و اتوماتيك سازي آن بسيار ساده و راحت به نظر مي رسد. رمضاني در تنها پيام خود در توئيتر درباره هك كردن نوشته است كه اين آسيب پذيري حدود ۴۰۰ ميليون كاربر ياهو را در خطر قرار مي دهد. او قول داده است كه جزئيات كامل روش خود را پس از آنكه ياهو حفره امنيتي اش را بست، در توئيتر بگذارد.

به گزارش برترين ها هنوز مشخص نيست كه چند كاربر ياهو ميل تحت تأثير اين هك قرار گرفته اند، ولي به نظر مي رسد كه تعداد اين كاربران سريعاً رو به افزايش است. كافي است كه در توئيتر عبارت هك ياهو را جستجو كنيد و مي بينيد كه تعداد زيادي اكانت هك شده اند يا از اكانت هاي ياهوي دوستان خود ايميل هاي اسپم دريافت كرده اند.
خواننده ها و هنرپيشه ها هم به دوستان و همكارانشان پيغام مي دهند كه لينك هاي فرستاده شده به نام آنها را باز نكنند.

اين اولين باري نيست كه هكرها ياهو ميل را هك مي كنند و آخرين بار هم نخواهد بود. دفعه قبل در ماه جولاي ۲۰۱۲ بود. ما به كاربران اكانت ياهو توصيه مي كنيم كه رمز اكانت خود را عوض كنند و بر روي لينك هاي مشكوكي كه توسط ايميل دريافت مي كنند، كليك نكنند. حتي بر روي لينك هاي مشكوك از سوي دوستانتان هم كليك نكنيد. اگر حس مي كنيد اكانت شما هك شده است، علاوه بر عوض كردن رمز اين اكانت، رمز همه اكانت هاي مربوط به آن را هم عوض كنيد. سعي كنيد رمز شما شامل حرف، عدد و نماد باشد تا رمزتان ايمني لازم را داشته باشد.

مسئولان ياهو در حال پيگيري اين موضوع هستند و حفره امنيتي مربوطه بسته شده و آسيب پذيري ياهو ميل تصحيح شده است.

 

شنبه بیست و سوم 10 1391 12:34

افسران - پسربچه فلج در حرم حضرت "ابوالفضل‌ال

 

پسربچه‌اي كه از ناحيه دو پا فلج بود، دقايقي پيش در حرم حضرت ابوالفضل‌العباس عليه‌السلام شفا گرفت.

پسربچه 7 ساله كه از ناحيه 2 پا فلج بوده است، دقايقي پيش در حرم باب الحوائج حضرت عباس‌بن‌علي(ع) شفا گرفت.

به گفته يكي از حاضران در حرم حضرت ابوالفضل(ع) اين پسربچه فلج، پس از شفا به روي پاهاي خود ايستاده و از ميان جمعيت به سمت حرم حضرت ابوالفضل(ع) حركت كرده است.

خادم حرم حضرت ابوالفضل(ع) مي گويد: اين كودك 7 ساله از كشور بحرين است و مثل هزاران بيماري كه در اينجا سلامتي خود را به دست مي‌آورند، او هم شفا گرفته است.


www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911015000644 

 

شنبه شانزدهم 10 1391 9:26

 

افسران - صوت | اقامه نماز رهبر انقلاب بر پيكر آيت الله آقامجتبي تهراني

 

" اقامه نماز رهبر انقلاب بر پيكر پاك آيت الله آقا مجتبي تهراني "

 

 

پنج شنبه جهاردهم 10 1391 14:3
X