معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 889399
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

 

افسران - نوشابه يا خونابه

 

 

 

افسران - نگاه صهيونيسمي
 
 
 

 

افسران - تلنگر بسيجيان

 

 

پنج شنبه بیست و هشتم 10 1391 13:36

افسران - دامنه ي تبليغات اثرگذار يهود تا به كجا

 

افسران - غزه در آتش و خون

 

غزه در آتش و خون است خدايا مددي
شهر در دست جنون است خدايا مددي

آسمان تيره ز دود است و زمين مات ز درد
حال خورشيد نگون است خدايا مددي

مرده در خاطره ها عشق، محبت، ايمان
كينه و بغض فزون است خدايا مددي

آنكه دم مي زند از دين تو و مكتب تو
در صف دشمن دون است خدايا مددي

بر لبش ذكر تو و بر دلش آهنگ نفاق
همره خصم زبون است خدايا مددي

قلب مردان تمدن همه سخت است چو سنگ
وز ره مهر برون است خدايا مددي

پر ز خون است دل كرب و بلايي صفتان
غزه در آتش و خون است خدايا مددي

حسين عرشي

 

چهارشنبه اول 9 1391 10:11

 

افسران - نابودي اسرائيل

 

 

اسراييل بايد از صفحه روزگار محو شود.

israel must vanish from the entire world

 

 

دوشنبه بیست و دوم 8 1391 14:10

 

افسران - جنبش وال استريت

 

 

سردمداران نظام سرمايه داري در سالهاي گذشته مدعي بودند كه در مسير رفاه و ارتقاء وضعيت مردم قدم برداشته اند، ولي جنبش وال استريت همهٔ ادعاها را زير سوال برد و مردمي كه به خيابان آمدند نشان دادند كه در تنگناي شديد اقتصادي و اجتماعي قرار داشته و بيش از همه خواستار كاهش فاصلهٔ طبقاتي بين دارا و ندارا هستند.همانطور كه از شعارها پيداست، مردم معترض خود را ۹۹ درصد جمعيت آمريكا مي دانند كه در سايهٔ استثمار يك درصد طبقهٔ سرمايه دار اعم از بانكداران و متمولان آمريكايي قرار دارند. گروهي كه انحصار قدرت و ثروت در آمريكا را در اختيار دارند و غافل از خواسته هاي مردم طي دهه هاي اخير صرفا به افزايش ثروت و متراكم نمودن ثروت بيشتر خود انديشيده اند؛ غافل از اينكه خواسته هاي مردم در چه مسيري حركت مي كند.ادامه….

جنبش اخير گواه آنست راهي كه دست اندركاران نظام سرمايه داري طي دهه هاي اخير پيموده اند و به زعم خود براي مردم رفاه، آسايش و آرامش به ارمغان آورده اند، اشتباه بوده و آنها را دچار غفلت كرده است. اميد مي رود اين جنبش بتواند سردمداران كاپيتاليسم را به خود آورده و در كاركردهاي اساسي نظام سرمايه داري تغييرات اساسي را به وجود آورد. گسترش اين جنبش در كشورهاي مختلف گوه حركت توفنده اي است كه در بين جوامع مختلف سرمايه داري آغاز شده و قطعا تأثيرات لازم در بافت سياسي، اجتماعي و اقتصادي را خواهد گذاشت.

در مورد تأثير جنبش هاي اخير بر آينده انتخابات رياست جمهوري آمريكا و شانس دو حزب جمهوري خواه و دمكرات در پيروزي نيز بايد گفت كه از ماهيت جنبش وال استريت اينگونه پيداست كه مردم شكاف و فاصلهٔ طبقاتي بين دارا و ندار و همهٔ مشكلات موجود را صرفا از چشم دولت اوباما نمي بينند. بيش از اينكه اوباما و حزب دمكرات مسئول قلمداد شود، اين جمهوري خواهان هستند كه همواره با توجه به سياست هاي خود حامي و پشتيبان ثروتمندان و سرمايه داران بوده اند و هميشه سعي كرده اند به گونه اي سياست هاي اقتصادي و اجتماعي را تنطيم كنند كه بيشترين نفع، بهره و ثروت نصيب ثروتمندان شود در حالي كه به مسائل اجتماعي و وضعيت معيشتي مردم توجه كمتري داشتند. در واقع رويكردهاي امپرياليستي كه از شاخصه هاي نظام سرمايه داري است، بيش از آنكه از سوي دمكراتها دنبال شود، از سوي جمهوري خواهان دنبال شده است. كارتل هاي نفتي و كارخانه هاي بزرگ تسليحاتي عمدتا در اختيار و انحصار جمهوري خواهان است و طبيعتا مردم همه مسائل و مشكلات را از ديد اوباما نمي بينند.

اما شايد از بدشانسي دمكراتها باشد كه تولد اين جنبش مصادف با حكومت داري دمكراتها بود. به رغم واقف بودن به قدرت و نفوذ جمهوري خواهان، بي ترديد مردم عملكرد ضعيف دولت اوباما را نيز مد نظر داشته و چه بسا اين مسئله در دور بعدي انتخابات رياست جمهوري آمريكا نيز بروز كند و چه بسا دمكراتها در آن زمان قرباني خشم مردم شوند. بي ترديد بايد اين واقعيت را پذيرفت كه تحولات اخير در نگرش مردم به انتخابات رياست جمهوري آمريكا بي تأثير خواهد بود.

هر چند نمي توان با قاطعيت مدعي شد كه در دور بعدي انتخابات، اوباما صندلي رياست جمهوري را به جمهوري خواهان واگذار كند، اما با اين حال اين جنبش تأثير قابل توجهي بر پايين آمدن ميزان محبوبيت اوباما و شانس او براي پيروزي خواهد گذاشت.

 

چهارشنبه هفدهم 8 1391 12:57

رهبر معظم انقلاب در پاسخ به يك استفتا تاكيد فرمودند: بايد از معاملاتى 


كه به نفع دولت غاصب اسرائيل است، خوددارى شود و وارد كردن و ترويج 

 

 

كالاهاى آنان كه از ساخت و فروش آن سود مى‌برند، براى هيچكس جايز نيست 


و همچنين براى مسلمانان هم خريد آن كالاها بخاطر مفاسد و ضررهايى كه براى 


اسلام و مسلمين دارد جايز نيست


.

 

 

 

«‌ بسم الله الرحمن الرحيم »در تاريخ 1897 ميلادي پس از آن‌كه محل اجلاس 


نخستين كنگره يهود در شهر بال سوئيس طعمه حريق 


گشت، اسنادي به دست پليس تزاري افتاد كه بعدها به


پروتكل‌هاي 24 گانه يهود معروف شدند. اين اسناد 


در حقيقت عهدنامه‌هايي بود كه راه آينده صهيونيست‌ها 


را به منظور سلطه بر جهان ترسيم مي‌كردند. اين


پروتكل‌هاي 24 گانه كه در واقع اصول سياست صهيونيسم 


و نوع نگرش آنان به جوامع انساني را نشان مي‌دهد، 


حتي سالها پيش از تاسيس رژيم صهيونيستي در سرزمين 


فلسطين گوياي دسيسه‌هاي شيطاني آنها بر ضد جهان 


بشريت است:


 

 

دوشنبه پانزدهم 8 1391 10:32
X