معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

 

 

افسران -  اذعان رسانه‌هاي "غربي:جنگنده‌ اي " كه نيروي دريايي آمريكا را فلج مي‌كندافسران -  اذعان رسانه‌هاي "غربي:جنگنده‌ اي " كه نيروي دريايي آمريكا را فلج مي‌كند

 

افسران -  اذعان رسانه‌هاي "غربي:جنگنده‌ اي " كه نيروي دريايي آمريكا را فلج مي‌كند

 

رونمايي از هواپيماي جنگنده "قاهر 313"، بسياري از كارشناسان و رسانه‌هاي غربي را شگفت‌زده كرده است، به‌طوري كه برخي از‌ آن‌ها اعتقاد دارند اين جنگنده مي‌تواند ناوگان دريايي آمريكا در خليج فارس را زمين‌گير كند.

به گزارش خبرنگار دفاعي - امنيتي باشگاه خبرنگاران، نسل جديد جت‌هاي جنگنده بومي ايران در سومين روز از دهه مبارك فجر(14بهمن ماه 1391) توسط رئيس جمهور، رونمايي شد. به اذعان رسانه‌هاي غربي و منطقه، جنگنده "قاهر اف-313" يكي از انواع پيشرفته در نوع خود مي‌‌باشد كه متخصصان داخلي ايران آن را طراحي و توليد كرده‌اند. 
وب‌سايت‌تحليلي آمريكايي "Business insider"، در گزارشي اذعان مي‌كند كه جنگنده جديد ايران مي‌تواند به راحتي نيروي دريايي آمريكا در منطقه خليج فارس را هدف قرار دهد.

اين پايگاه تحليلي در ابتداي گزارش خود به رونمايي از قاهر 313، اشاره كرده و مي‌نويسد: جنگنده قاهر نسبت به ديگر جنگنده‌هاي ايراني متمايز است. بر اساس تصاوير منتشر شده است از اين جنگنده، قاهر داراي طراحي عجيبي است. 

در ادامه اين گزارش به قدرت جنگي قاهر 313 اشاره شده و Business Insider،‌ صراحتا اذعان مي‌كند كه قاهر مي‌تواند ناوگان پنجم نيروي دريايي آمريكا را فلج و نيروي دريايي اين كشور را زمين‌گير كند.

خبرگزاري روسيه‌اي Russia Today، در گزارش خود، طراحي جنگده قاهر 313 را جسورانه خوانده و آن را در رديف جنگنده‌هاي پيشرفته مي‌داند. اين خبرگزاري به ويژگي‌هاي "چشم‌گير" قاهر پرداخته و اذعان مي‌كند طراحي رادارگريز اين جنگنده آن را در رديف هواپيماهاي جنگي قرار مي‌دهد. هم‌چنين راشاتودي در ادامه گزارش اعلام مي‌دارد كه كانوپي مدرن اين هواپيما بي‌همتا بوده و بال‌‌هاي آن داراي طراحي منحصر به فردي است. 

روزنامه انگليسي گاردين، نيز پرواز جنگنده نسل جديد قاهر 313 را نشان‌دهنده خودكفايي ايران در زمينه فناوري نظامي دانسته است. 

پايگاه خبري NBCNEWS، گزارش خود را با عنوان "ايران از هواپيماي جنگنده پيشرفته خود رونمايي كرد" آغاز مي‌كند.بنا به گزارش ان‌بي‌سي، ايران كه تحت تحريم‌ها قرار داشته و تامين قطعات هواپيما براي اين كشور مشكل است، به دنبال راهبردهاي بومي رفته و از متخصصان داخلي براي جبران اين كمبودها استفاده كرده كه تاكنون موفق بوده است.

پايگاه آمريكايي Thestar، به نقل از مقامات ايران، بارزترين ويژگي جنگنده قاهر- 313، را رادارگريز بودن اين جنگنده مي‌داند. اين پايگاه آمريكايي در ابتداي گزارش خود مي‌نويسد، قاهر تنها يكي از جنگنده‌هايي است كه نيروهاي نظامي ايران از سال 2007 طراحي و عرضه كرده‌ است. تهران در سال‌هاي اخير با وجود تحريم‌ها به قدرت فناوري نظامي خود افزوده است. به گزارش Thestar، ايران برنامه خودكفايي نظامي خود را از دهه 80 ميلادي آغاز كرده و علي‌رغم تحريم‌ها توانسته‌ است از عهده اين امر به خوبي برآيد. از سال 1992، ايران، تانك‌، نفربر، موشك‌، اژدر، پهپاد و جنگنده‌هاي بومي را به دست متخصصان داخلي خود طراحي و توليد كرده است .

 

 

سه شنبه هفدهم 11 1391 11:16

 

افسران - ساكتين فتنه

 

پنج شنبه دوازدهم 11 1391 11:30

 

افسران - تلاش جهت براندازي توسط "تجديدنظرطلبا ن "

 

چنانچه نگاهي گذرا به برگزاري دوره‌هاي قبلي انتخابات در جمهوري اسلامي، به ويژه در دو دهه‌ي اخير داشته باشيم، درمي‌يابيم كه دشمنان انقلاب اسلامي در بسياري از دوره‌ها‌ نقش بسيار فعالي براي تبديل فرصت به چالش و تهديد داشته‌اند.

از جمله‌ي اين‌ها مي‌توان به موارد زير اشاره داشت :

- سال 1376 (انتخابات رياست جمهوري هفتم) تلاش براي نفوذ و استحاله جمهوري اسلامي ايران از طريق تجديدنظر‌طلبان

- سال 1378 (انتخابات مجلس ششم) تلاش جهت براندازي قانوني توسط تجديدنظر طلبان

 

چهارشنبه یازدهم 11 1391 12:17

 

افسران - شيطان خاين...

 

شنبه هفتم 11 1391 13:17

افسران - استقبال چين از حكم رهبر معظم انقلاب

 

چين اعلام كرد كه از حكم رهبر معظم انقلاب و تبديل شدن آن به يك سند بين المللي حمايت مي كند.

 

پنج شنبه بیست و هشتم 10 1391 13:38
افسران - مذاكرات ايران و آژانس در تهران به روز دوم كشيد
 
 
 
مذاكرات ايران و آژانس در تهران به روز دوم كشيد
 
 
مذاكرات بازرسان آژانس بين‌المللي انرژي اتمي در تهران به روز دوم كشيده شد و طبق اعلام دو طرف و اين ‌گفت‌وگوها در روز پنجشنبه ۲۸ دي ادامه پيدا مي‌كند.
 
دبيرخانه شوراي عالي امنيت ملي ايران در اطلاعيه‌اي كه شامگاه چهارشنبه ۲۷ دي منتشر كرد، خبر از تمديد اين مذاكرات داد و يك سخنگوي آژانس بين‌المللي انرژي اتمي در وين نيز ساعتي بعد اين خبر را تاييد كرده است.
 
بازرسان آژانس شامگاه سه‌شنبه راهي تهران شدند تا مذاكرات مقرر را از سر بگيرند. به نوشته خبرگزاري‌هاي ايران، اين مذاكرات در محل سازمان انرژي اتمي ايران برگزار شده است.
 
سرپرستي نمايندگان آژانس در اين دور از مذاكرات نيز با هرمان ناكارتس معاون مدير كل آژانس است. از سوي ايران نيز علي‌اصغر سلطانيه، نماينده ايران در آژانس، سرپرست تيم مذاكره‌كننده است.
 
آقاي ناكارتس روز سه‌شنبه ۲۶ دي در فرودگاه وين و پيش از عزيمت به تهران ابراز اميدواري كرد كه در دور جديد مذاكرات، بازرسان آژانس امكان دسترسي به پايگاه پارچين را پيدا كنند.
 
به گزارش رويترز، آقاي ناكارتس گفت: «ما با روحيه‌اي سازنده به سمت اين مذاكرات مي‌رويم و اطمينان داريم كه ايران هم با همين روحيه با ما همكاري خواهد كرد.»
 
هنوز جزئياتي درباره مذاكرات در جريان منتشر نشده است و مشخص نيست كه ايران اجازه بازديد از پارچين را به بازرسان آژانس اتمي داده است يا نه.
 
ايران و آژانس بين‌المللي انرژي اتمي روز ۲۳ آذر در تهران مذاكراتي درباره مسائل حل‌نشده درباره برنامه هسته‌اي ايران داشتند و هر دو طرف از اين مذاكرات ابراز رضايت كردند. در جريان همان مذاكرات قرار شد دور بعدي آن روز ۲۷ دي (۱۶ ژانويه) در تهران ادامه پيدا كند.
 
اين سربازرس آژانس بين‌المللي انرژي اتمي پيش از سفر آذرماه خود به تهران نيز ابراز اميدواري كرده بود كه گروهش بتواند از سايت پارچين ديدار كند اما نهايتا گزارشي درباره چنين بازديدي منتشر نشد.
 
در عين حال آقاي ناكارتس پس از بازگشت از تهران در وين گفت بازديد از پايگاه پارچين جزئي از توافق ايران و اين آژانس بر سر «رويكردي ساختارمند» براي ازسرگيري كار بازرسان خواهد بود.
 
به گفته آقاي ناكارتس، انتظار بر اين است كه در مذاكرات ۲۷ دي‌ماه اين «رويكرد ساختارمند» نهايي شده و «مدت كوتاهي بعد» به اجرا گذاشته شود.

به گزارش رويترز، اشاره معاون يوكيا آمانو در آژانس بين‌المللي انرژي اتمي به توافق طرفين بر سر چارچوبي است كه «به آژانس اجازه خواهد داد بازرسي و تحقيقات خود را درباره پژوهش‌هاي مشكوك ايران در زمينه بمب اتمي از سر بگيرد».

 
 
آژانس بين‌المللي انرژي اتمي در ماه‌هاي اخير به‌شدت اصرار داشته است كه ايران به بازرسان اين سازمان اجازه دسترسي به پايگاه نظامي پارچين را بدهد.

آژانس ايران را متهم مي‌كند كه در اين پايگاه نظامي آزمايش‌هاي انفجاري مربوط به كلاهك هسته‌اي انجام شده است؛ اتهام ديگري كه آژانس مطرح كرده پاكسازي «گسترده» در پايگاه پارچين است.

تهران در مقابل اين اتهامات را رد كرده و گفته است كه طبق معاهده ان‌پي‌تي مي‌تواند اجازه دسترسي به اين محوطه نظامي را صادر نكند.

ايران بارها اتهام قدرت‌هاي غربي درباره زمينه نظامي برنامه هسته‌اي خود را رد كرده است و گفته است در پي توليد انرژي و تحقيقات پزشكي است.

 

پنج شنبه بیست و هشتم 10 1391 13:18

افسران - دانشجو / فيسبوك، بي بي سي و صفحه اي به نام امام

 

حدودا ۸ – ۹ ماه پيش، طلبه اي جوان و خوش سيما در جمعي با نگراني به من و ديگر دوستانش مي گفت: ما در روزهاي آغاز خيزش مردم مظلوم بحرين، اكانتي در فيسبوك ايجاد كرديم و از فعالان انقلابي آنجا خواستيم عضو فيسبوك شده و اكانت ما را اد كنند تا تجربيات انقلابي مان را به آنها انتقال دهيم؛ ۱۰۶ نفر عضو شدند… ولي عمر ارتباط مان به سه ماه نرسيده بود كه تعداد آنها به كمتر از ۱۱ فعال رسيد و از بقيه هم خبري نيست… بعد آهي كشيد و ادامه داد: به گمانم ما در رابطه با مسئله بحرين كم كاري كرديم و آنها از ما نا اميد شدند!

آن شب هم مثل امشب تا صبح خوابم نبرد و مدام براي شهداي بحرين اشك مي ريختم و فاتحه مي خواندم… كاش كمي مي انديشيديم. كاش. كمي .

 

 

پنج شنبه بیست و هشتم 10 1391 12:59

افسران - پهپادهاي آمريكايي شكار شده

 

كلكسيون

پهپادهاي آمريكايي شكار شده توسط ايران‎

 

دوشنبه بیست و پنجم 10 1391 11:29

افسران - هك شدن ياهو توسط هكر ايراني!

 

هك شدن ياهو توسط هكر ايراني!

ديشب گزارش هايي مبني بر هك شدن اكانت هاي كاربران ياهو ميل شنيده شد. با آنكه هك شدن اين روزها معناي گسترده اي دارد، به نظر مي رسد كه اكانت هاي ياهو ايميل پس از كليك كاربران بر روي لينكي مخرب در صندوق ورودي، هك مي شوند.

به گزارش فرهنگ نيوز ، ياهو مي گويد حفره امنيتي موردنظر را بسته است، ولي پژوهشگران نظر ديگري دارند. به گزارش برترين ها تحقيقات نشان مي دهند كه اين حمله توسط هكر ايراني الاصل به نام "شاهين رمضاني" انجام شده است. او در يوتيوب ويدئويي آپلود كرده است كه نشان مي دهد چگونه مي توان با اهرم كردن آسيب پذيري XSS بر مبناي DOM كه در همه مرورگرهاي عمده قابل بهره برداري است، اكانت ياهو را هك كرد.

تكنيك معرفي شده بسيار ساده است و در عرض چند دقيقه قابل اجرا است و اتوماتيك سازي آن بسيار ساده و راحت به نظر مي رسد. رمضاني در تنها پيام خود در توئيتر درباره هك كردن نوشته است كه اين آسيب پذيري حدود ۴۰۰ ميليون كاربر ياهو را در خطر قرار مي دهد. او قول داده است كه جزئيات كامل روش خود را پس از آنكه ياهو حفره امنيتي اش را بست، در توئيتر بگذارد.

به گزارش برترين ها هنوز مشخص نيست كه چند كاربر ياهو ميل تحت تأثير اين هك قرار گرفته اند، ولي به نظر مي رسد كه تعداد اين كاربران سريعاً رو به افزايش است. كافي است كه در توئيتر عبارت هك ياهو را جستجو كنيد و مي بينيد كه تعداد زيادي اكانت هك شده اند يا از اكانت هاي ياهوي دوستان خود ايميل هاي اسپم دريافت كرده اند.
خواننده ها و هنرپيشه ها هم به دوستان و همكارانشان پيغام مي دهند كه لينك هاي فرستاده شده به نام آنها را باز نكنند.

اين اولين باري نيست كه هكرها ياهو ميل را هك مي كنند و آخرين بار هم نخواهد بود. دفعه قبل در ماه جولاي ۲۰۱۲ بود. ما به كاربران اكانت ياهو توصيه مي كنيم كه رمز اكانت خود را عوض كنند و بر روي لينك هاي مشكوكي كه توسط ايميل دريافت مي كنند، كليك نكنند. حتي بر روي لينك هاي مشكوك از سوي دوستانتان هم كليك نكنيد. اگر حس مي كنيد اكانت شما هك شده است، علاوه بر عوض كردن رمز اين اكانت، رمز همه اكانت هاي مربوط به آن را هم عوض كنيد. سعي كنيد رمز شما شامل حرف، عدد و نماد باشد تا رمزتان ايمني لازم را داشته باشد.

مسئولان ياهو در حال پيگيري اين موضوع هستند و حفره امنيتي مربوطه بسته شده و آسيب پذيري ياهو ميل تصحيح شده است.

 

شنبه بیست و سوم 10 1391 12:34

 

افسران - صوت | اقامه نماز رهبر انقلاب بر پيكر آيت الله آقامجتبي تهراني

 

" اقامه نماز رهبر انقلاب بر پيكر پاك آيت الله آقا مجتبي تهراني "

 

 

پنج شنبه جهاردهم 10 1391 14:3
X