معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

 

 

افسران - ويژه نامه ( رحلت آيت الله خوشوقت )

 

آيت‌الله خوشوقت گفت: اي كاش از خود ما سؤال مي‌كردند منظور ما چه بوده است و بعد زبان به لعن و ناسزاي ما باز مي‌كردند.

به گزارش خبرنامه دانشجويان ايران: در پي پخش بخشي از جلسات پرسش و پاسخ آيت الله خوشوقت از صدا و سيما و شيطنت صورت گرفته در خصوص اظهار نظر ايشان پيرامون شخصيت والاي حضرت رقيه سلام الله عليها، و هجمه هاي صورت گرفته به ساحت اين عالم بزرگوار، جلسه اي در اين زمينه بين دو تن از روحانيون بزرگوار، حجج اسلام ميرزامحمدي و سيد عباس موسوي مطلق و حضرت آيت الله خوشوقت هفته گذشته به صورت خصوصي برگزار گرديد كه دراين جلسه آيت الله خوشوقت سخناني را درباره تحريف صورت گرفته بيان كردند.

در جلسه اي كه بعد پايان اين جلسه بين حجج اسلام ميرزامحمدي و شاگردان ايشان در مركز آموزش مداحي حسين جان برگزار مي شود، حجت اسلام ميرزامحمدي واكنش آيت الله خوشوقت درباره اين تحريف صورت گرفته اعلام مي كند.

آيت الله خوشوقت در اين جلسه به برنامه صدا و سيما اشاره مي كند و از اختلاف ۱۸۰ درجه صحبت هاي منتشر شده با اصل سخنان مي گويد و خطاب به كسي كه اين صحبت ها را منتشر كرده است مي گويد: كسي كه اين كار را كرده است، بنده آن را حلال نخواهم كرد.

متن كامل سخنان آيت الله خوشوقت درباره حضرت رقيه در اين جلسه خصوصي به شرح ذيل است:

اولا بنده معتقد به ايشان هستم، و اين دختر را از عائله امام حسين مي دانم، و قبر ايشان هم از مسلمات است، و دو جريان باعث دگرگوني شام و تغيير رفتار يزيد شد، يكي خطبه امام سجاد (ع)، كه در اين خطبه ايشان پيغمبر را با عظمت ياد كردند و انتصاب خود را به پيغمبر بيان نمودند، و ديگري جريان دختر مظلوم امام حسين (ع) بود.

ثانيا ۵۰ سال است كه در مسجد ما روضه حضرت رقيه و خرابه شام را مي خوانند و ما گريه و عزاداري مي كنيم براي ايشان، و يك كلام هم در اين ۵۰سال چيزي نگفته ايم.

ثالثا بنده منظورم اين بود كه بعضي كه ايشان را دختر امام نمي دانند، شايد ايشان را يكي از اصحاب سيد الشهدا بدانند.

ولي اصل وجود اين دختر مسلم و قطعي است؛ اي كاش از خود ما سوال مي كردند منظور ما چه بوده است، و بعد زبان به لعن ناسزاي ما باز ميكردند.

گفته اند من منكر ايشان هستم؛ (در حال گريه كردن) من كجا اين حرف ها را زده ام، بنده منكر وجود ايشان نبوده ام و نيستم.

تاريخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۲۶ 

 


پنج شنبه سوم 12 1391 11:29
X