معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

 

افسران -  نظر آيت‌الله خوشوقت درباره خانه ابدي‌اش

 

كم‌تر از دو سال پيش بود كه آيت‌الله خوشوقت در جوار حرم حضرت عبدالعظيم(ع) گفت: شيعيان قدر حضرت عبدالعظيم حسني را بدانند. حالا حرم سيدالكريم قرار است خانه و مزار هميشگي اين استاد اخلاق باشد.

افكار- خرداد ماه سال گذشته بود كه در شب ميلاد امام علي(ع) مراسمي براي پاسداشت خدمات آيت‌الله خوشوقت در تالار شيخ صدوق حرم عبدالعظيم الحسني(ع) برگزار شد.

آيت‌الله خوشوقت در حاشيه اين مراسم درباره مقام و منزلت حضرت عبدالعظيم الحسني عليه السلام و اهميت زيارت بارگاه ملكوتي ايشان جملات كوتاهي بيان كرد كه متن كامل آن را در ادامه مي‌خوانيد:

امام هادي صلوات الله و سلامه عليه، بياني فرموده‌اند كه از بيان ايشان ما فهميديم، حضرت عبدالعظيم عليه السلام، چه مقام و منزلت بالا و والايي نزد امام عصرشان دارند.

در اثر ارادت زياد و ارتباط بيشتر ايشان با حضرت هادي عليه السلام، دشمن فهميد كه ايشان موقعيت خاصي دارند و درصدد ايجاد خطر براي ايشان برآمد، از اين رو حضرت فرمودند: بايد فرار كني، به بيرون از عراق.

ايشان آمدند به ري و مخفيانه هم زندگي كردند تا از دنيا رفتند و كسي ايشان را نمي شناخت و فقط حضرت هادي عليه السلام ايشان را مي شناخت.

حضرت با اين بيان، موقعيت و مقام حضرت عبدالعظيم عليه السلام را براي همه شيعيان بيان كردند .

 


پنج شنبه سوم 12 1391 9:45
X