معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

افسران - رونمايي از قاهر 313 با حضور رئيس جمهور/ مهمترين ويژگي‌ها

 

رئيس جمهور دقايقي پيش از جنگنده قاهر 313 رونمايي كرد.

به گزارش جهان، در سومين روز از خجسته ايام الله دهه مبارك فجر ،هواپيماي جنگنده بومي با نام "قاهر313" ساخت وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با حضور محمود احمدي نژاد رياست جمهوري اسلامي ايران رونمايي شد.

در اين مراسم وزير دفاع و تعدادي از فرماندهان بلندپايه نيروي هوايي حضور داشتند.

به نوشته تسنيم، قاهر سومين جنگنده ساخت ايران است. پيشتر صاعقه و آذرخش نيز توسط وزارت دفاع ايران توليد و رونمايي شده بود.

مهمترين ويژگي‌هاي «قاهر 313»

به گزارش ايسنا، سردار سرتيپ پاسدار احمد وحيدي در حاشيه مراسم رونمايي از جنگنده «قاهر 313» در جمع خبرنگاران، با تبريك اين موفقيت بزرگ كه به گفته وي در راستاي تحقق فرامين فرمانده كل قوا به منصه ظهور رسيده است، اظهار كرد: كليه مراحل طراحي و ساخت جنگنده بومي قاهر 313 توسط دانشمندان و متخصصان اقتدارآفرين سازمان صنايع هوايي وزارت دفاع انجام شده است .

 


چهارشنبه هجدهم 11 1391 13:1
X