معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 0
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

افسران - علامه حسن‌زاده: تمجيداتم از رهبر انقلاب بسيار به‎جا بود

 

حجت‌الاسلام رمضاني به بيان خاطره‌اي در باب انتخاب حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي به عنوان رهبر انقلاب اسلامي و نظر علامه حسن‌زاده آملي در اين باره پرداخت و گفت: روزي خدمت علامه بودم و در مورد تعابيري هم‌چون «قائد ولي وفي»، «رائد سائس وفي»، «مصداق بارز نرفع درجات من يشاء» و «دادار عالم و آدم همواره سالار و سرورم را سالم و مسرور دارد» كه ايشان براي مقام معظم رهبري به كار برده‌اند، گفت‌وگو و سؤال ‌كردم. چرا كه آن زمان برخي نتوانستند اين ستايش‌ها را تحمل كنند و به استاد خرده گرفتند.

وي افزود: به استاد عرض كردم كه برخي، عبارات شما در تمجيد از مقام معظم رهبري را برنتافته‌اند. ايشان فرمودند: اين عناوين بسيار خوب و به‎جا بوده و از نظر بنده هيچ مشكلي ندارد.

 


چهارشنبه بیستم 10 1391 10:15
X