معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 889302
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

 

مردم سعي كنند صالح‏ترين را انتخاب كنند. آن كساني كه نامزد رياست جمهوري ميشوند و در شوراي نگهبان صلاحيت آنها زير ذره بين قرار ميگيرد و شوراي نگهبان صلاحيت آنها را اعلام ميكند، اينها همه‏شان صالحند. اما مهم اين است كه شما در بين اين افراد صالح، بگرديد و صالح‏ترين را پيدا كنيد. اين جا جائي نيست كه من و شما بتوانيم به حداقل اكتفاء كنيم؛ دنبال حداكثر باشيد؛ بهترين را انتخاب كنيد.

بهترين كيست؟ من نسبت به شخص، هيچ‏گونه نظري ابراز نميكنم؛ اما شاخصهائي وجود دارد. بهترين، آن كسي است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمي باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگري خودش نباشد. آفت بزرگ ما اشرافيگري و تجمل‏پرستي است؛ فلان مسئول اگر اهل تجمل و اشرافيگري باشد، مردم را به سمت اشرافيگري و به سمت اسراف سوق خواهد داد  .

 

 

 

افسران - حماسه ي ميليوني جنبش سبز ، واقعيتي كه رسانه هاي داخلي حاضر به انتشارش نيستند!!

 

حماســـــــــــــــــه اي ديگر ؛

گرامي ميداريم حَماسه ي شكوهمند يوم الفان 25 بهمن سبز را ، روزي كه ايران به مثال روز درخت كاري سراسر سبز بود! مشت ها آن قدر گره خورده بود كه گاها باز نمي شد. 

نفس ها در سينه حبس شده بود.. قلب ها نامنظم مي تپيد

سراسر شور بود و حرارت ... 

امروز سالروز تجديد ميثاق است با اميد دلهاي جست و جوگر صبح .. آن عزيزان در قصر خانگي..

تجديد عهد با روشنفكري .. با غرب .. 

امسال اما اين روز خجسته مصادف است با روز ولنتاين. بدين سبب بعيد نيست خرس هاي بيشتري به چشم بيايند.

اميد آن كه جاي جاي "جمهوري ايراني" مملو از علف هاي سبز شود..

مسيرهاي راهپيمايي 25 بهمن ماه به شرح زير است :

1. ميدان تفرقه ، بلوار ابوجهل شمالي ، تقاطع توهم زاده ي غربي ، ميدان آزا:دي

2. مسجد ضرار ، خيابان پسر آذربايجان ، چهارراه داماد لرستان ، ميدان آزا:دي

3. باغ پسته ، بعد از پل بهرماني ، خيابان مُخِلُّ شاتو ، ميدان آزا:د


4. پايگاه انگليس ، نرسيده به خيابان اسلام ، ميانبر آزادي ، ميدان آزا:دي

بي شك حضور شما افتخاري ديگر ، و بوس محكمي بر دهان استكبار است...

ايران ، تو را سبز دوست داريم..

منبع: "بد ميگم بگو بد ميگي"

 

 

پنج شنبه بیست و ششم 11 1391 11:9

افسران - فتنه‌هاي سخت‌تر از فتنه 88

 

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران:

فتنه‌هاي سخت‌تر از فتنه 88 در كمين انقلاب ايران است

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران گفت: فتنه‌هاي سخت‌تر و مهمتري در كمين ملت ايران است كه اگر بصيرت و بينش خود را ارتقا ندهيم همه دستاوردهاي 34 ساله انقلاب را از دست مي‌دهيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، حجت‌الاسلام علي سعيدي ظهر امروز در همايش روحانيت و بصيرت در سايه ولايت در شهركرد با اشاره به زمينه‌هاي شكل‌گيري فتنه 88 اظهار داشت: واكاوي فتنه 88 از مهمترين وظايف روحانيون است و بايد تا مي‌توان در اين زمينه هوشيار بود و آن را با دقت مورد بررسي قرار داد.

وي افزود: ايران اسلامي طي 34 سال گذشته با چالش‌ها و فتنه‌هاي بسيار روبرو بوده كه فتنه 88 مصداق كامل و جامع يك فتنه است.

سعيدي با بيان اينكه براي بررسي و واكاوي فتنه 88 بايد به پيشينه آن نظر كرد تصريح كرد: ريشه فتنه 88 به حوادث و چالش‌هاي دهه 50 و 60 بر مي‌گردد.

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران عوامل فتنه 88 را به سه دسته تقسيم كرد و گفت: عناصر روي صحنه، پشت صحنه و عناصر مباشر، عوامل اين فتنه هستند كه در ميان آن‌ها شناسايي عناصر پشت صحنه از سختي و اهميت بيشتري برخوردار است.

وي تركيب عوامل فتنه 88 را تركيبي از طيف داخلي و خارجي دانست و افزود: قدرت طلبان داخلي، ضد انقلابيون وطني و نظام سلطه اين تركيب را تشكيل مي‌دادند.

سعيدي با بيان اينكه ايران در يك پيچ مهم و سرنوشت ساز قرار دارد اذعان داشت: فتنه‌هاي سخت‌تر و مهم‌تري در كمين ملت ايران است كه اگر بصيرت و بينش خود را ارتقا ندهيم همه دستاوردهاي 34 ساله انقلاب را از دست مي‌دهيم.

وي بر ضرورت مقاومت ملت ايران تأكيد كرد و گفت: صحنه نبرد با دشمن هزينه‌هاي سنگيني دارد كه تنها با مقاومت و ايستادگي مي‌توان پيروز اين ميدان بود.

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران با بيان اينكه ايران توانسته تشيع را به عنوان يك مكتب بالنده و انسان ساز در جهان معرفي كند متذكر شد: گسترش مرزهاي جغرافياي اسلام و تحكيم گفتمان علوي و نبوي در برابر گفتمان سلفي و سكولاري تركيه از ديگر دستاوردهاي انقلاب است.

وي خاطرنشان كرد: برهمين اساس ضروريست تا با ولايت مداري، ارتقاي بصيرت و بينش و استقامت و پايداري از اين دستاوردها حراست كرده و خود را در برابر فتنه‌هاي آينده مصون نگه داريم .

 

 

 

افسران - تلاش جهت براندازي توسط "تجديدنظرطلبا ن "

 

چنانچه نگاهي گذرا به برگزاري دوره‌هاي قبلي انتخابات در جمهوري اسلامي، به ويژه در دو دهه‌ي اخير داشته باشيم، درمي‌يابيم كه دشمنان انقلاب اسلامي در بسياري از دوره‌ها‌ نقش بسيار فعالي براي تبديل فرصت به چالش و تهديد داشته‌اند.

از جمله‌ي اين‌ها مي‌توان به موارد زير اشاره داشت :

- سال 1376 (انتخابات رياست جمهوري هفتم) تلاش براي نفوذ و استحاله جمهوري اسلامي ايران از طريق تجديدنظر‌طلبان

- سال 1378 (انتخابات مجلس ششم) تلاش جهت براندازي قانوني توسط تجديدنظر طلبان

 

چهارشنبه یازدهم 11 1391 12:17
X