معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 889282
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

 

مردم سعي كنند صالح‏ترين را انتخاب كنند. آن كساني كه نامزد رياست جمهوري ميشوند و در شوراي نگهبان صلاحيت آنها زير ذره بين قرار ميگيرد و شوراي نگهبان صلاحيت آنها را اعلام ميكند، اينها همه‏شان صالحند. اما مهم اين است كه شما در بين اين افراد صالح، بگرديد و صالح‏ترين را پيدا كنيد. اين جا جائي نيست كه من و شما بتوانيم به حداقل اكتفاء كنيم؛ دنبال حداكثر باشيد؛ بهترين را انتخاب كنيد.

بهترين كيست؟ من نسبت به شخص، هيچ‏گونه نظري ابراز نميكنم؛ اما شاخصهائي وجود دارد. بهترين، آن كسي است كه درد كشور را بفهمد، درد مردم را بداند، با مردم يگانه و صميمي باشد، از فساد دور باشد، دنبال اشرافيگري خودش نباشد. آفت بزرگ ما اشرافيگري و تجمل‏پرستي است؛ فلان مسئول اگر اهل تجمل و اشرافيگري باشد، مردم را به سمت اشرافيگري و به سمت اسراف سوق خواهد داد  .

 

 

افسران - «بصيرت»

 

بصيرت يعني اينكه بدانيم شمري كه سر از امام حسين (ع) بريد همان جانباز جنگ صفين است كه تا مرز شهادت پيش رفت. امام خامنه اي (مدظله العالي)

 

 

شنبه پنجم 12 1391 13:22

 

گلايهٔ آيت الله مكارم از بد حجاب هاي درجه يكِ جشنواره فجر

 

آيت الله العظمي ناصر مكارم شيرازي در آغاز درس خارج فقه خود كه با حضور طلاب و روحانيان در مسجد اعظم قم برگزار شد،‌ با گرامي داشت ايام الله دهه مبارك فجر، تصريح كردند: بيش از سي سال از عمر با بركت انقلاب اسلامي كه در نوع خود بي سابقه بود مي گذرد، از اين رو همه بايد قدردان اين نعمت باشيم.

وي به وجوه تمايز انقلاب اسلامي در مقايسه با ساير انقلاب‌هاي جهان اشاره و تصريح كرد: معمولا انقلاب‌هاي دنيا يا با كمك غربي ها عليه شرقي ها بوده و يا بالعكس، اما انقلاب اسلامي از متن مردم جوشيد و به معناي واقعي كلمه لاشرقيه و لا غربيه بود و بر اساس اعتقادات مذهبي مردم شكل گرفت و پيشواي آن نيز حضرت امام مرجع عاليقدر و مجاهد مخلص بود.

انقلاب اسلامي ايران وضع جغرافياي سياسي منطقه را عوض كرد

استاد حوزه علميه قم با تاكيد بر اين كه انقلاب اسلامي وضع جغرافياي سياسي منطقه را عوض كرد و در دنيا نيز اثر گذاشت، گفت: با پيروزي انقلاب اسلامي دشمنان نيز پايگاه مهمي را از دست دادند چرا كه همه چيز در آن زمان در كشور ما تحت نظر و خواست آنها انجام مي شد.

وي بيان داشت: آنها با تجهيز صدام جنگ هشت ساله را بر ما تحميل كردند اما به فضل الهي و با حضور و مجاهدت مردم از طريق نظامي نتوانستند به هدف خود برسند، از اين رو سراغ مفاسد اخلاقي و اقتصادي رفتند تا بتوانند از اين طريق انقلاب اسلامي را با شكست مواجه كنند و بحمد الله نتوانسته و ان شاء الله نخواهند توانستند به هدف خود دست يابند.

آيت الله مكارم تاكيد كرد: البته آنها مشكلاتي براي كشور ما ايجاد كردند، اما مردم بيدار هستند و در سايه همدلي، وحدت و ‌صميمت مي توان انقلاب را همچنان حفظ و دشمنان را ناكام و مايوس كرد و الگويي براي ساير كشورهاي بيداري اسلامي شد.

وي با بيان اين كه انقلاب اسلامي نعمتي الهي بود و ما بايد اين نعمت را قدردان بدانيم، اظهار داشت: در قرآن كريم آمده است «ان الله لا يغير ما بقوم حتي يغيروا ما بانفسهم» اگر ما عوض نشويم لطف خدا عوض نخواهد شد؛ پناه بر خدا از روزي كه اختلاف جاي وحدت، بي تقوايي جاي تقوا و دشمني جاي دوستي و كارهاي خلاف جاي اطاعت فرمان الهي را بگيرد در اين صورت خدا نعمت خود را از ما سلب خواهد كرد.

 

اين مرجع تقليد در ادامه از رسانه ملي به دليل كم توجهي به تبيين دستاوردهاي انقلاب در ايام الله دهه مبارك فجر گلايه كرد و گفت: ما گله‌اي از صدا و سيما داريم، در اين ايامي كه بايد گذشته را كاملا مشخص كنند و تمام مسائل مربوط به وحدت و انقلاب باشد،‌ متاسفانه اخيرا هرچه تلويزيون نگاه مي كنيم مسابقه فيلم هاي فجر و تئاتر و جايزه دادن به اين و آن است.

وي تاكيد كرد: كشوري كه مشكل گراني در آن حاد شده است، متاسفانه همه كارهاي ما شده پرداختن به جشنواره فجر آن هم يك عده بدحجاب‌هاي درجه يك! من وقتي تلوزيون را براي شنيدن اخبار نگاه مي‌كنم مي‌بينيم بازهم جشنواره‌هاي فجر است،‌ خيال مي‌كنم مثل اين كه تلوزيون زمان شاه را نگاه مي‌كنم؛ چرا بايد وضعيت اين گونه باشد؛ البته ما در تلوزيون افراد متعهد سراغ داريم اما نمي‌دانيم چرا اين گونه شده است.

آيت الله مكارم شيرازي افزود: اميدوارم دست اندركاران صدا و سيما اين اشتباه را جبران كنند؛ برخي از مراجع محترم پيام داده بودند كه اينها دارند غوغا مي‌كنند چه كنيم و ما هم اين نكات را بيان كرديم اميدواريم اين وضع اصلاح شود و نگاه كه به صدا و سيما مي كنيم مشاهده كنيم كه تلويزيون زمان انقلاب اسلامي است نه زمان ديگر و اميدواريم گرفتار فرهنگ بيگانه در اداره كشور نشويم.

دولتمردان مراقب باشند و منافع كشورشان را در همكاري با بيگانگان ندانند ...

وي در بخش ديگري از درس خارج با اشاره به سخنان هفته گذشته خود درباره تركيه، گفت: ما بحثي درباره تركيه داشتيم و در مطبوعات آنجا بازتاب وسيعي داشت و برخي آمده اند و سوء استفاه كرده اند؛ ‌در حالي كه هدف ما اين است كه كه ما دو كشور همسايه هستيم و انتظار داريم دولت آنها كاري بر خلاف روابط همسايگي و ايران و عراق نكند و اين به صلاح خودشان است.

استاد برجسته حوزه در پايان با بيان اين كه مردم تركيه مسلمان و با ايمان هستند، تصريح كرد: ما به آنها علاقه داريم و آنها نيز به ما علاقمند هستند منتهي بايد دولتمردان مراقب باشند و منافع كشورشان را در همكاري با بيگانگان ندانند ما از سر نصيحت بيان كرديم و خير آنها در آن است كه اين كار را بكنند.

آيت الله العظمي ناصر مكارم شيرازي در آغاز درس خارج فقه خود كه با حضور طلاب و روحانيان در مسجد اعظم قم برگزار شد،‌ با گرامي داشت ايام الله دهه مبارك فجر، تصريح كردند: بيش از سي سال از عمر با بركت انقلاب اسلامي كه در نوع خود بي سابقه بود مي گذرد، از اين رو همه بايد قدردان اين نعمت باشيم .

 

 تصاوير زيباسازي وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقي، روزگذر دات كام http://www.roozgozar.com

 

افسران - فتنه‌هاي سخت‌تر از فتنه 88

 

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران:

فتنه‌هاي سخت‌تر از فتنه 88 در كمين انقلاب ايران است

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران گفت: فتنه‌هاي سخت‌تر و مهمتري در كمين ملت ايران است كه اگر بصيرت و بينش خود را ارتقا ندهيم همه دستاوردهاي 34 ساله انقلاب را از دست مي‌دهيم.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهركرد، حجت‌الاسلام علي سعيدي ظهر امروز در همايش روحانيت و بصيرت در سايه ولايت در شهركرد با اشاره به زمينه‌هاي شكل‌گيري فتنه 88 اظهار داشت: واكاوي فتنه 88 از مهمترين وظايف روحانيون است و بايد تا مي‌توان در اين زمينه هوشيار بود و آن را با دقت مورد بررسي قرار داد.

وي افزود: ايران اسلامي طي 34 سال گذشته با چالش‌ها و فتنه‌هاي بسيار روبرو بوده كه فتنه 88 مصداق كامل و جامع يك فتنه است.

سعيدي با بيان اينكه براي بررسي و واكاوي فتنه 88 بايد به پيشينه آن نظر كرد تصريح كرد: ريشه فتنه 88 به حوادث و چالش‌هاي دهه 50 و 60 بر مي‌گردد.

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران عوامل فتنه 88 را به سه دسته تقسيم كرد و گفت: عناصر روي صحنه، پشت صحنه و عناصر مباشر، عوامل اين فتنه هستند كه در ميان آن‌ها شناسايي عناصر پشت صحنه از سختي و اهميت بيشتري برخوردار است.

وي تركيب عوامل فتنه 88 را تركيبي از طيف داخلي و خارجي دانست و افزود: قدرت طلبان داخلي، ضد انقلابيون وطني و نظام سلطه اين تركيب را تشكيل مي‌دادند.

سعيدي با بيان اينكه ايران در يك پيچ مهم و سرنوشت ساز قرار دارد اذعان داشت: فتنه‌هاي سخت‌تر و مهم‌تري در كمين ملت ايران است كه اگر بصيرت و بينش خود را ارتقا ندهيم همه دستاوردهاي 34 ساله انقلاب را از دست مي‌دهيم.

وي بر ضرورت مقاومت ملت ايران تأكيد كرد و گفت: صحنه نبرد با دشمن هزينه‌هاي سنگيني دارد كه تنها با مقاومت و ايستادگي مي‌توان پيروز اين ميدان بود.

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران با بيان اينكه ايران توانسته تشيع را به عنوان يك مكتب بالنده و انسان ساز در جهان معرفي كند متذكر شد: گسترش مرزهاي جغرافياي اسلام و تحكيم گفتمان علوي و نبوي در برابر گفتمان سلفي و سكولاري تركيه از ديگر دستاوردهاي انقلاب است.

وي خاطرنشان كرد: برهمين اساس ضروريست تا با ولايت مداري، ارتقاي بصيرت و بينش و استقامت و پايداري از اين دستاوردها حراست كرده و خود را در برابر فتنه‌هاي آينده مصون نگه داريم .

 

 

خداي متعال در طول هزار و چند صد سال تحولاتي براي امت اسلامي پيش آورد كه مجموع تاريخ كشورهاي اسلامي را تشكيل مي‌دهد. در اين دوران، در همه كشورهاي اسلامي، شما نمي‌توانيد پديده‌اي را شناسايي كنيد كه قابل مقايسه با انقلاب اسلامي ايران باشد. در اين اختلافاتي كه بين كشورهاي بزرگ دنيا پيش آمد و گاهي به جنگ‌هاي طولاني مثل جنگ اول و دوم جهاني ‌انجاميد جز ويراني نتيجه‌اي نداشته است؛ اما در برابر حركتي كه امام در اين كشور شروع كردند، تقريباً همه نيروهاي عالم ايستادند و ...

 

سرويس انديشه ديني پايگاه 598 - «امام (ره)، مردى بزرگ و نابغه ‏اى بى ‏نظير ... بود؛ دانشمندى كه جامع اضداد مى ‏نمود؛ سياست را عجين ديانت مى ‏ديد؛ … عصاره قرآن و سنّت را در قالب وصيت‏نامه الهي‌ ـ سياسى خود نوشت كه هر ورقش، دفترى است از معرفت امام خمينى و خمينى آفرين. آفرين آفريدگار، بر او باد! انساني كه ميان غير معصومان، مانندى براى او نم ى‏بينم تا ايشان را به او تشبيه كنم. او، قهرمان تاريخ بود و نابغه ‏اى نادر، مجتهد بود و مجاهد، هم اصولى بود و هم فقيه جامع الشرايط، حكيم بود و فيلسوف، اديب بود و شاعر، عارف بود و سالك، عابد بود و زاهد، شجاعت داشت و شهامت، صلابت داشت و ابهت؛ به عبارت بهتر و موجز، مى ‏توان گفت كه روح و جوهره شخصيت او، «ذوب شدن در اسلام»، يعنى بندگى خدا بود.»

 

جملات فوق تنها گوشه اي از نوشته هاي آيت الله مصباح يزدي در كتاب "سيري در ساحل بينش و منش امام خميني(ره)" بود كه خواندن اين كتاب از مجموعه مشكلات بر تمام جويندگان حقيقت پيشنها مي شود. حال در ايام گراميداشت دهه فجر و سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي قسمتي از سخنان آيت الله مصباح يزدي در خصوص لزوم قدر شناسي انقلاب اسلامي و رهبري آن در جمع زائران حرم مطهر امام خميني(ره) در ادامه مي آيد:

 

وقتي تاريخ انبيا را كه مهم‌ترين آنها داستان‌هاي انبياست كه در قرآن آمده و سند آن قطعي است و جاي شك و شبهه‌اي ندارد، ملاحظه مي‌كنيد، درمي‌‌يابيد كه انبيا چه زحمت‌هايي كشيدند و چه خون‌دل‌هايي خوردند تا يك يا چند نفر به آنها ايمان آوردند و راه حق را شناختند و از آن پيروي كردند.

وقتي داستان‌هاي قرآن را مي‌نگريد، يكايك انبيا را كه ذكر مي‌كند، در پايان آن مي‌فرمايد «وَمَا كَانَ أَكْثَرُهُم مُّؤْمِنِينَ»، «؛ وَمَا آمَنَ مَعَهُ إِلاَّ قَلِيلٌ»؛ مثل حضرت نوح كه حدود هزار سال مردم را دعوت و راهنمايي كرد. خداوند در پايان مي‌فرمايد: «وَمَا آمَنَ مَعَهُ إِلاَّ قَلِيلٌ»؛ در برابر هزار سال راهنمايي و دعوت و ارشاد، تعداد اندكي به او ايمان آوردند. همين‌طور وقتي داستان ساير انبيا ذكر مي‌شود، پايانش اين است كه اينها كفر و شرك ورزيدند و به عذاب استيصال مبتلا، و نابود شدند.

دوران نبوت و رسالت پيامبر اسلام صلي‌الله‌عليه‌وآله‌وسلم 23سال بود.اين 23سال در مقايسه با هزار سال حضرت نوح يا صدها سالي كه ساير انبيا ابلاغ رسالت كردند، مدت بسيار كوتاهي است؛ اما در همين مدت كوتاه ـ به حسب روايتي كه از خود ايشان نقل شده است ـ فرمودند: «ما اوذي نبي مثل ما اوذيت؛؛ هيچ پيامبري مثل من اذيت نشد». اذيت‌هاي كه در حق پيغمبر اكرم صلي‌الله‌عليه‌وآله روا داشتند، اذيت‌هاي كمّي مانند زندان، كتك زدن و شلاق نبود، بلكه اذيت‌هاي كيفي بود. گاه برخي حركت‌هاي كوچك آن قدر سوزنده و كشنده است كه سال‌ها زجر و شكنجه آن قدر اذيت‌كننده نيست.

به هر حال، خود اين داستاني است كه پيغمبر اكرم چه اذيت‌هايي از دست مردم كشيدند تا بالاخره در همين فرصت كوتاه، كشور اسلامي را پايه‌گذاري كردند و شالوده يك امت پايدار را كه قرن‌ها بايد بماند و نهايتا در همه جهان پيروز شود، در همين مدت بنيان نهادند؛ اما همين مردم كه از چنين نعمتي بهره‌مند شدند ـ نعمتي كه قابل مقايسه با نعمت ساير انبيا نبود و بالاترين رحمتي بود كه خداي متعال بر انسان‌ها ارزاني داشته بود ـ در عين‌حال، هنوز جنازه پيغمبر روي زمين بود كه همين امت با فرمان او مخالفت كردند.

خداي متعال در طول هزار و چند صد سال تحولاتي براي امت اسلامي پيش آورد كه مجموع تاريخ كشورهاي اسلامي را تشكيل مي‌دهد. در اين دوران، در همه كشورهاي اسلامي، شما نمي‌توانيد پديده‌اي را شناسايي كنيد كه قابل مقايسه با انقلاب اسلامي ايران باشد. در اين اختلافاتي كه بين كشورهاي بزرگ دنيا پيش آمده است و گاهي به جنگ‌هاي طولاني مثل جنگ اول و دوم جهاني ‌انجاميده، در نهايت جز ويراني، پراكندگي، از هم‌پاشيدگي امت‌ها و خانواده‌ها، نتيجه‌اي نداشته است؛ اما در برابر حركتي كه امام در اين كشور شروع كردند، تقريباً همه نيروهاي عالم ايستادند.

آنها كمك‌هاي خودشان را به همسايه نادان ما دادند و او را وادار كردند تا هشت سال تمام با ما بجنگد؛ در حالي كه هنوز اين انقلاب شكل نگرفته بود و در آغاز كار بود؛ نيروي آزموده‌اي نداشت و ارتش نيز پراكنده و گسيخته بود؛ نيروهاي ديگر هنوز تربيت نشده بودند؛ اوضاع داخلي كشور نابسامان بود؛ ترورها، داعيه‌هاي تجزيه طلب، پان‌عربيسم، پان تركيسم، خلق عرب، خلق كرد، خلق تركمن از گوشه و كنار سر برآورده بودند و هر كدام مي‌خواستند كشور را تجزيه كنند.

در چنين شرايطي، هشت سال جنگ بر ما تحميل شد؛ در حالي كه ما قدرت تأمين ساده‌ترين نيازمندي‌هاي جنگي را از خارج نداشتيم؛ يعني در محاصره شديد اقتصادي بوديم.

همان‌طور كه همه شما مي‌دانيد و بارها سرداران نظامي بيان كردند، حتي سيم خاردار به ما نمي‌فروختند. در چنين شرايطي، خداي متعال آنچنان اين مردم را ياري كرد كه پديده‌اي عظيم و به يادماندني و فراموش نشدني در تاريخ به وجود آورد به نام نظام جمهوري اسلامي ايران؛ پديده‌اي كه همه قدرت‌هاي جهاني را مبهوت كرد.

 آنها فكر مي‌كردند در مدت كوتاهي بتوانند اين پديده را نابود، و اين حركت را سركوب كنند؛ اما روز به روز بر قدرت، شوكت و عظمت اين نظام افزوده شد.

حالا شما حكومت شاه به عنوان يكي از بزرگ‌ترين قدرت‌هاي نظامي دنيا را مقايسه كنيد با روزي كه انقلاب پيروز شد و به فرمايش امام يك مشت مردم پابرهنه توانستند دشمنان اسلام و كشور را بيرون كنند و خودشان بر سرنوشت‌شان حاكم شوند.

در اين دوران هشت سال دفاع مقدس رزمندگان ما تقريباً هر روز امدادهاي الهي را مشاهده مي‌كردند، به خصوص در مواقع عمليات كه با چشم بصيرت‌شان مي‌‌ديدند كه خداي متعال چگونه اين مردم را كه تقريباً دست خالي بودند، بر دشمن تا دندان مسلح پيروز كرد. آن قدر داستان‌هاي امداد‌هاي الهي در دوران دفاع مقدس زياد است كه بسياري از آنها را نوشته‌اند و كتاب‌هايي نيز در اين‌باره گردآورده‌اند.

آنچه را بيان كردم براي اين بود كه قدر نعمت‌هاي خدا را بدانيم تا وظيفة خود را در برابر آنها بشناسيم و بفهميم كه چگونه بايد شكر آن را به‌جا بياوريم. در آن شرايط بسيار سخت كه نگراني‌هايي كه همه ما داشتيم، متراكم و انباشته‌اش براي رهبري بود. تك‌تك ما هر چه از اين موضوع نگران بوديم، همه اينها كه انباشته مي‌شد، برابر با نگراني رهبر مي‌شد.

در چنين شرايطي، چه كسي مي‌تواند اعصابش را كنترل كند و درست فكر كند كه چه بايد كرد؟ آن هم در برابر كساني كه بعضي‌هايشان ادعاي دوستي و ارادت به ايشان هم داشتند. بالاخره در برابر انبوه نيروهايي كه فريب خورده بودند و فرصتي نبود تا برايشان توضيح داده شود كه شما اشتباه كرديد و فريب خورديد، چه بايد كرد؟ مگر به آساني مي‌شود هر حقيقتي را توضيح داد؟! مگر مي توان با يك سخنراني، فكر كسي را كه مدت‌ها دل به كسي بسته است، تغيير داد؟!

 

نگراني‌هاي داخل از يك طرف، و خطر دشمنان خارجي كه به دليل وجود اين فتنه در داخل، فرصت را غنيمت مي‌شمارند از سوي ديگر، اين نگراني را مضاعف مي‌كند. وقتي انسان مي‌بيند دوستان و يارانش پراكنده شدند، بر نگراني‌هاي او افزوده مي‌شود.

چه قدرتي نياز است تا انسان در يك چنين موقعيتي بفهمد چه بايد كرد؟ به گمان بنده جز تضرع در پيشگاه الهي، هيچ چيز چاره‌ساز اين مشكل نبود. تضرع‌هاي اين بنده شايسته خدا (حضرت آيت‌الله خامنه‌اي) در پيشگاه الهي باعث شد كه خدا امدادهاي خودش را نازل كند و در مدت كوتاهي همه اين فتنه‌ها خنثي، و توطئه‌گران رسوا بشوند و اگر آبرويي هم به بركت انقلاب در طول ده‌ها سال كسب كرده بودند از بين برود و حقانيت، قدرت، سلامت، صفا و عشق به اسلام در مقام معظم رهبري و ياران و طرفداران‌شان آشكارتر بشود.

اين امداد الهي به هيچ وجه كمتر از امدادهاي الهي در هشت سال دفاع مقدس نيست و ما براي اين نعمت عظيم الهي بايد سر به آستان ربوبي بگذاريم و خدا را شكر كنيم كه چنين رهبر فرزانه و حكيم، با تدبير، داراي سعه صدر، صبور، مقاوم، شجاع، متكي به خدا و متوسل به وجود مقدس ولي‌عصر ارواحنافداه به ما عطا كرد تا جامعه ما را از بزرگ‌ترين خطر نجات بدهد. هنگامي كه انسان اين نعمت‌ها را مي‌بيند، آن گاه به وجد مي‌آيد تا پياده از راه‌هاي دور بيايد و اظهار ارادت كند. زماني در حضور خود ايشان كه دانشجويان بسيجي حضور داشتند چنين احساسي داشتم و خدمت ايشان عرض كردم كه اگر اين دانشجويان مي‌دانستند كه اگر از شهر خودشان به پهلو بغلتند و به طرف شما بيايند، مي‌توانند شما را زيارت مي‌كنند، ابا نداشتند.

من امروز در چهره شما و امثال شما اين حقيقت را مي‌بينم كه عشق به امام، رهبري و‌؛ عشق به اسلام و وجود مقدس حضرت ولي‌عصر ارواحنافداه و اهل‌بيت عليهم السلام چنين اقتضايي را دارد.

 

سه شنبه هفدهم 11 1391 10:28

افسران - بسيج.....

 

آقا شما بيا ، تدارك اطعام با "بسيج" 

پرچم زدن به گوشه هر بام با "بسيج"

گرچه پر است دام ، ز بعد ظهورتان

 

پنج شنبه پنجم 11 1391 13:34

 

افسران - بصيرت.....

 

 
شنبه سیم 10 1391 14:28

افسران - انتخابات شفاف

 

 

هاشمي رفسنجاني ادعا دارد كه انتخابات شفاف نبوده و نيست و اگر انتخابات شفاف باشد مردم پاي صندوق هاي راي مي آيند.

 

پنج شنبه بیست و هشتم 10 1391 13:32

افسران - خواص...

 

 

!!!!هشدار!!!!

به علت ريزش خواص ، جاده انقلاب از محور اصحاب امام مسدود است!!!

لطفا از بزرگراه ولايت حركت نماييد!!!

با تشكر شهرداري بهشت!

 

 

دوشنبه هجدهم 10 1391 12:40
X