معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 889207
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

افسران - دختر 19 ساله يهودي كه مسلمان شد .

 

روزنامه آلموندو چاپ اسپانيا در شماره روز پنج شنبه گذشته خود از مسلمان شدن يك دختر 19 ساله يهودي در شهرك كرمئييل در شمال سرزمين هاي اشغالي خبر داد.

روزنامه آلموندو در ادامه اين مطلب خبر نوشت: اين دختر يهودي تبار كه "مارو داويديو بيچي" نام دارد اعلام كرده كه در پذيرفتن دين مبين اسلام كاملا به طور آزادانه تصميم گرفته و پس از آن حجاب بر سر كرده است.

اين روزنامه اسپانيايي همچنين به نقل از اين تازه مسلمان شده نوشت: من به خوبي مي‌دانم و اعتراف مي‌كنم كه مسلمان شدنم خشم بسيار زياد يهوديان را بر مي‌انگيزد و آنان را غمگين و ناراحت خواهد كرد.

 

پنج شنبه بیست و ششم 11 1391 13:22

 

به گزارش گروه رهپويان قرآن از آيريش سنترال چريل دِيسي معلم سابق مدرسه ساندي كه در خانواده كاتوليك ايرلندي متولد شده بود، به اسلام گرويده است.وي پس از ملاقات با چند مسلمان در محل كار خود در شهر نيويورك، به دين آنها علاقه‌مند شد و سرانجام به اسلام گرويد.

ديسي در مصاحبه‌اي كه در وب‌سايت آن‌اسلام منتشر شد، گفت: «من فكر مي‌كردم كه اسلام دين كاملاً غريبه‌اي با مسيحيت بود كه من بدان اعتقاد داشتم. من نمي‌دانستم كه بسياري از تعاليمي كه به ما ياد داده شده بود در اسلام نيز وجود دارد.

در كل من چيز زيادي در مورد اسلام نمي‌دانستم. من اعتقاد شديدي به مذهب كاتوليك مسيحي داشتم. من در مدرسه به صدها دانش‌آموز تعاليم كاتوليك را آموزش مي‌دادم و كلاس‌هاي درسي من در مدرسه ساندي طرفداران زيادي در بين والدين دانش‌آموزان پيدا كرده بود. به همين دليل، گرويدن خود به اسلام را يك معجزه مي‌دانم.» 

ديسي به ياد مي‌آورد كه دوستان مسلمان او به وي مي‌گفتند كه آنها يك خدا دارند و پيام يكساني از جانب او به پيامبران مختلف نازل شده است. وي در ادامه گفته بود:

«چيزي كه اتفاق افتاد به نظر يك معجزه بود. من نمي‌توانستم بخوابم چراكه داشتم كتابي را مي‌خواندم كه يك شيخ از سوريه آورده بود. اسم كتاب معجزه‌هاي قرآن بود. من تمام آن شب را نتوانستم بخوابم. من آن كتاب را دو سال بود كه داشتم اما موفق به خواندنش نشده بودم. وقتي خواندنش را شروع كردم به اين نتيجه رسيدم كه خدايا، اين حقيقت است. من چاره ديگري نداشتم و مي‌دانستم كه خيلي سخت است كه بخواهم دين خود را تغيير بدهم. شما بايد خانواده و طرز برخورد آنها با اين مسئله را در نظر بگيريد.» 

فرآوري :گروه رهپويان قرآن 

منبع:http://www.irishcentral.com 

 

سه شنبه سوم 11 1391 12:7

مسلمان شدن زيباترين مدل فرانسه

دختر ۲۸ ساله فرانسوي با نام “فابيان” كه همين اواخر يكي از مشهور ترين مدل هاي لباس در فرانسه بود كه به خاطر زيبايي اش قراردادهاي كلاني از طرف شركت هاي بزرگ با اوبسته ميشد.

mosalman1 مسلمان شدن زيباترين مدل فرانسه (عكس)

نقل از مشرق عكسهاي اين دختر زيبا در مجله ها معروف مد و شبكه هاي مختلف تلويزيوني به نمايش در مي آمد اما در حال حاضر به درمان بيماران در روستاهاي دور افتاده افغانستان مي پردازد و از زندگي خودش بسيار راضي و خوشحال است چرا كه او حالا اسلام را پذيرفته و يك مسلمان است.

 

همچنين وي با اعتماد به نفس بالا ميگويد: اگر رحمت و لطف پروردگار شامل من نميشد ميبايستي تا آخر عمرم مثل يك حيوان زندگي مي كردم و هيچ وفت نمي توانستم مسلمان شوم. آرزوي ذوران كودكي من اين بود كه پرستار شوم، و حالا كه مسلمان شده ام به آرزوي دوران كودكي خود رسيده ام.

 

mosalman مسلمان شدن زيباترين مدل فرانسه (عكس)

 

يکشنبه بیست و هشتم 8 1391 11:7
X