معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 889238
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

افسران - شيشه عمر اسرائيل ...

 

 

امام خامنه اي (مد ظله) : رژيم غاصب صهيونيستي در حد و اندازه اي نيست كه در صف دشمنان ملت ايران به حساب بيايد . اگر غلطي از آنها سر بزند ، جمهوري اسلامي ايران ، تل آويو و حيفا را با خاك يكسان خواهد كرد .

 

 

افسران - سيد حسن نصر الله : هرگز در قبال تجاوز اسرائيل سكوت نخواهيم كرد

 

سيد حسن نصر الله : هرگز در قبال تجاوز اسرائيل سكوت نخواهيم كرد

نصرالله اظهار داشت: سخناني كه در گذشته گفتم اسرائيل مي‌داند كه همه آنها جدي است و اگر بخواهم صدايم را بلند كنم اسرائيل مي‌فهمد كه به اين امر نياز بوده است اما من با تمام آرامش به اسرائيل هشدار مي‌دهم كه مقاومت در لبنان در برابر هيچ تجاوزي عليه لبنان و يا اراضي لبناني، هرگز سكوت نخواهد كرد .

 

 

افسران - نوشابه يا خونابه

 

 

 

افسران - نگاه صهيونيسمي
 
 
 

 

افسران - تلنگر بسيجيان

 

 

پنج شنبه بیست و هشتم 10 1391 13:36

افسران - دامنه ي تبليغات اثرگذار يهود تا به كجا

 

X