معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 889189
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

حرم مطهر حضرت سكينه سلام الله عليها دخترگرامي امام حسين عليه السلام توسط گروه هاي وهابي سوريه مورد حمله و هتك حرمت قرار گرفت.

 

 

صداي شيعه: مرقد حضرت سكينه دختر گرامي حضرت امام حسين (ع) ساليان متمادي مورد احترام تمام طوايف ديني و مذهبي سوريه قرار داشت، اما با ورود گروه هاي وهابي به صحنه سوريه اين حرم مطهر نيز مورد حمله و هتك حرمت قرار گرفت.عكاس يك رسانه لبناني در منطقه داريا موفق شد تصويري از اين مرقد مطهر را كه هدف حمله خمپاره اي قرار گرفته، تهيه كند. به گزارش اين رسانه، گروه هاي مخالف نظام سوريه، حملات خمپاره اي متعددي را عليه اين مرقد انجام داده و چند نقطه آن را منفجر كرده اند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبري گروه هاي سلفي وهابي تا كنون تعداد زيادي از مراكز ديني در مصر، تونس، ليبي و هم اكنون در سوريه را مورد حمله قرار داده اند و همچنان به هتك حرمت اماكن مقدس ادامه مي دهند.

پيش از اين نيز مرقد عمار ياسر صحابي جليل القدر پيامبر اسلام(ص) و يكي از ياران باوفاي حضرت علي(ع) مورد حمله گروه هاي وهابي قرار گرفته بود.

 

 

دوشنبه نوزدهم 1 1392 14:12

 

 

صداي شيعه: وهابيون سعودي در اقدامي عجيب، تصوير گنبد سبز مسجد النبي (ص) را از آرم معرفي شهر مدينه منوره به عنوان "پايتخت فرهنگ اسلامي" در سال 2013 حذف كرده اند.


 

به گفته ناظران، اين اقدام وهابي ها مي تواند به نوعي بيانگر ديدگاه آنها براي تغيير هويت شهر تاريخي و اسلامي مدينه و اين مكان مقدس باشد، كه طي قرون متمادي نمادي براي مسلمانان بوده است.

 
 ناظران همچنين هشدار داده اند كه اين اقدام مي تواند زمينه سازي براي تخريب اين مكان مقدس باشد. زيرا در گذشته نيز افراطيون وهابي با حمايت سياسي آل سعود اكثر آثار تاريخي مسلمانان را در اين دو شهر مقدس تخريب كرده اند.
با توجه به اطلاع فعالان و ناظران از نقشه وهابي ها براي آثار تاريخي اسلام در مدينه منوره، حذف تصوير قبه الخضراء و مرقد مطهر پيامبر اسلام (ص) از آرم شهر مدينه، با واكنش شديد آنها مواجه شده است.
 
استاد "عاصم حمدان" انديشمند اسلامي و پژوهشگر مسائل تاريخي در مدينه منوره، حذف گنبد سبز پيامبر (ص) از آرم "مدينه پايتخت فرهنگ اسلامي" در سال 2013  و قرار دادن نقشه جهان اسلام به جاي آن را به شدت محكوم كرد و گفت: اين گنبد نماد رسمي مدينه منوره در طول تاريخ امت اسلامي است؛ و به هيچ عنوان نمي توان آن را حذف كرد.
وهابيون فتواهاي بسياري را درباره تخريب آثار اسلامي صادر كرده اند، و مسلمانان از نزديك از اين امر را مشاهده و احساس كرده اند. 
 
وهابي ها با ادعاي بدعت بودن زيارت آثار اسلامي، مسلمانان را از اين اقدام منع كرده و در بيشتر موارد به بهانه توسعه و ساخت و ساز مساجد، اقدام به تخريب اين آثار نموده اند كه از آن جمله مي توان به تخريب چندين مسجد تاريخي در مدينه و ساخت يك مسجد بزرگ به جاي آن اشاره كرد.
علاوه بر اين زائران مدينه منوره و مكه مكرمه به وضوح شاهد بي توجهي دولت، وزارت اوقاف، نهادهاي فرهنگي و ساير دستگاه هاي عربستاني به مساجد و اماكن تاريخي هستند و چه بسيارند مساجدي كه به علت بي توجهي در آستانه ويراني قرار دارند.
 
بازسازي شهر محل سكونت مؤسس آل سعود
 
تخريب آثار اسلامي به بهانه نوسازي درحالي صورت مي گيرد كه دولت عربستان اخيرا اعلام كرده شهر الدرعيه كه زماني محل سكونت "محمد بن سعود" مؤسس نظام عربستان و جد خاندان حاكم در آن كشور بوده است، پس از بازسازي به روي گردشگران گشوده خواهد شد!
 
اين درحالي است كه هر روز شاهد انتشار اخباري درباره تعطيلي مساجد قديمي در عربستان به علت بي توجهي، تخريب سقف، فقدان بودجه و ... هستيم.
 
تخريب و بي توجهي به آثار تاريخي در عربستان در حالي ادامه دارد كه دولت اين كشور در اقدامي توهين آميز دو برج بسيار مرتفع نزديك مسجد الحرام ساخته، و اين مكان مقدس را محاصره كرده است. اين در حالي است كه حتي نهادهاي فرهنگي بين المللي از جمله سازمان يونسكو ساخت هرگونه بناي مرتفع نزديك اماكن تاريخي را ممنوع اعلام كرده اند.
العامل
 

 

دوشنبه نوزدهم 1 1392 13:13

افسران - خبر مهم و تكميلي

 

شبكه الميادين لبنان لحظاتي پيش اعلام كرد كه گروهاي هكري از جنوب آفريقا و جمهوري اسلامي ايران به

جمع گروهاي هكري در حمله سايبري به رژيم صهيونيستي پيوستند

خبرها از حمله سنگين هكرهاي ايراني به وب سايت هاي صهيونيستي حكايت دارد .

 

 

 

دوشنبه نوزدهم 1 1392 12:58

 

افسران - تكذيب شايعه محاصره حرم حضرت رقيه در دمشق

 

يك مقام مسئول در توليت حرم مطهر حضرت رقيه (س) در دمشق امروز اعلام كرد: اوضاع در حرم مطهر و اطراف آن عادي است. 

به گزارش واحد مركزي خبر، يك مقام مسئول در توليت حرم مطهر حضرت رقيه (س) در دمشق امروز اعلام كرد: اوضاع در حرم مطهر و اطراف آن عادي است.
وي كه خواست به نامش اشاره نشود، در گفتگوي تلفني با خبرنگار واحد مركزي خبر در دمشق، انتشار شايعاتي مبني بر محاصره حرم مطهر يا اينكه اوضاع امنيتي در اطراف آن غيرعادي است، بي اساس دانست. وي افزود: در هفته گذشته هيچ اتفاق غيرطبيعي در اطراف حرم روي نداده و حرم هم طبق برنامه معمول پذيراي زئران است. 

همچنين تلويزيون سوريه از ادامه عمليات پاكسازي مناطق مختلف حومه دمشق از حضور تروريست هاي مسلح خبرداد . ارتش سوريه افزود: اين عمليات شامل مناطق «يلدا، حجيره، زينبيه ، ديابيه و نجها» بوده است كه در جريان آن چند مخفيگاه گروه هاي تروريستي منهدم و شمار زيادي از تروريستها از پاي درآمدند؛ شماري از اتباع بيگانه هم در ميان كشته شدگان ديده مي شوند .

 

 

شنبه هفدهم 1 1392 13:11

افسران - راهپيمايي مردم دمشق تا حرم حضرت زينب

 

شمار قابل توجهي از مردم پايتخت سوريه براي شكستن محاصره منطقه زينبه تا حرم مطهر حضرت زينب (س) راهپيمايي كردند.

خبرنگار شبكه العالم گزارش داد، شمار بسياري از مردم مناطق مختلف دمشق با شركت در اين راهپيمايي تا منطقه زينبيه، حملات عناصر مسلح به زائران و ساكنان اين منطقه را محكوم كردند.

يكي از شركت كنندگان در اين تظاهرات، به خبرنگار العالم گفت: ما تا آخرين قطره خون از دين و عقايد خود و حرم حضرت زينب (س) دفاع خواهيم كرد، و حملات گروه هاي تروريستي ما را نسبت به دين و عقايدمان سست نخواهد كرد.

وي افزود: هدف از برگزاري اين راهپيمايي آن است كه ارادت خود را به اهل بيت (ع) نشان دهيم .

شركت كنندگان در اين تظاهرات با سردادن شعارهايي تأكيد كردند كه هرگز از زيارت مرقد مطهر حضرت زينب (س) دست نخواهند كشيدو هر وقت بخواهد به زيارت اين مكان مقدس خواهند آمد و حملات گروه هاي مسلح تاثيري نخواهد گذاشت .

 

 

دوشنبه جهاردهم 12 1391 14:18

افسران - انفجار در بين الحرمين

 

پليس كربلا اعلام كرد: امروز (يكشنبه) انفجاري در بين‌الحرمين به وقوع پيوست كه بنا بر آمار اوليه اين انفجار به زخمي شدن چند تن انجاميده است.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از خبرگزاري سومريه نيوز عراق، يك منبع در پليس استان كربلا اعلام كرد: در انفجار بمبي در بين‌الحرمين چندين تن زخمي شدند و نيروهاي امنيتي در حال بررسي چگونگي انفجار هستند و مجروحين اين حادثه نيز به بيمارستان منتقل شده‌اند.

شبكه خبري اسكاي نيوز نيز گزارش داد كه انفجار توسط يك عامل انتحاري انجام شده كه كمربندي از مواد منفجره را با خود حمل مي‌كرد و انفجار تا حدودي شديد بوده است.

بنا بر گزارش اسكاي نيوز، اين انفجار دست‌كم يك كشته و 9 زخمي به جاي گذاشته است.

 

هنوز اطلاعات بيشتري از اين انفجار منتشر نشده است اما منابع پزشكي عراق زخمي شدن چند تن را تاييد كرده‌اند ...

به گزارش ايسنا، مسعود اخوان - معاون عتبات عاليات سازمان حج و زيارت - با اعلام اين خبر گفت: اين زائر به نام «حسين قدوسي» از شهرستان كرج كه روحاني كاروان بود، در انفجار امروز كربلا دچار سانحه شد و بعد از عمل جراحي درگذشت.

او افزود: نماينده‌ي سازمان حج و زيارت امور مربوط به اين شهيد را پيگيري مي‌كند. 

ظهر ديروز، انفجاري در بين‌الحرمين اتفاق افتاد و براثر آن، سه زائر ايراني مجروح شدند، دو نفر از آن‌ها پس از درمان سرپايي ترخيص شدند؛ اما حسين قدوسي به‌ دليل جراحت سنگين در بيمارستان تحت درمان قرار گرفت و بعد از عمل جراحي درگذشت  . 

 

 

دوشنبه جهاردهم 12 1391 11:12

شكار يك پهپاد خارجي توسط سپاه در حين رزمايش

 

سخنگوي رزمايش پيامبر اعظم (ص) ۸ نيروي زميني سپاه از شكار يك فروند هواپيماي بدون سرنشين متعلق به يكي از كشورهاي خارجي در حين اين رزمايش خبر داد.

به گزارش خبرنگار ايسنا در منطقه عمومي رزمايش، سردار سرخيلي با اعلام اين خبر گفت: در حين انجام رزمايش پيامبر اعظم (ص) ۸ و تست سيستم‌هاي جنگال (جنگ الكترونيك) توانستيم تعدادي پهپاد غيرخودي و خارجي را شناسايي كنيم.

وي ادامه داد: پس از شناسايي اين پهپادها موفق شديم يكي از آنها را به زمين بنشانيم و در اختيار بگيريم .

 

يکشنبه ششم 12 1391 11:6

 

افسران -  ويژگي خاص جنگنده "قاهر 313"

 

ويژگي خاص جنگنده "قاهر 313"

 

 

فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران با اشاره به اينكه ارتقاي توانمندي نظامي ايران براي دفاع از مرزها و منابع و منافع خود بوده، گفت: دنيا و همسايگان ما مي‌دانند كه كشورمان قصد تعرّض و تجاوز به هيچ ملت و مملكتي را ندارد.

به گزارش مشرق "امير دريادار حبيب‌الله سياري" در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به جنگنده "قاهر 313" و تحليل رسانه‌هاي خارجي مبني بر اينكه اين جنگنده، نيروي دريايي آمريكا را در منطقه فلج مي‌كند، اظهار‌ داشت: اين جنگنده ساخته و پرداخته متخصصان صنايع دفاعي جمهوري اسلامي ايران است كه قطعاً با ويژگي‌هاي مورد نياز عمليات ما در منطقه، ساخته شده و اين توانمندي را دارد كه در هر شرايطي و در هر ارتفاعي، پرواز داشته و اهداف خود را شناسايي و منهدم كند.

فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران افزود: البته دشمنان، هيچ‌وقت نمي‌خواهند كه ما به سلاح و تجهيزات استراتژيك دست‌يابيم، از اين‌رو بعضي اوقات، ارزش كار ما را پايين و برخي اوقات نيز براي ايجاد رعب و وحشت (ايران‌هراسي)، آن را بالا نشان مي‌دهند كه اين جزو تاكتيك‌هاي دشمنان است.

وي تصريح كرد: دنيا و همسايگان ما مي‌دانند كه ارتقاي توانمندي نظامي جمهوري اسلامي ايران براي دفاع از مرزها و منابع و منافع خود بوده و قصد تعرض و تجاوز به هيچ ملت و مملكتي را نداريم.

 

سياري درباره پروژه ناوشكن جماران 2 و نام آن ناوشكن، گفت: نام آن، ناوشكن جمهوري اسلامي ايران "سهند" است كه مرحله دوم كار آن در حال پيشرفت بوده و حتي از برنامه زمان‌بندي از پيش‌تعيين شده نيز جلوتر هستيم و به موقع از آن رونمايي مي‌كنيم.

فرمانده نيروي دريايي ارتش افزود: دليل نام‌گذاري اين ناوشكن به سهند، اين است كه ما در نبرد خليج فارس در سال 67 با استكبار جهاني، ناوشكن جمهوري اسلامي ايران "سهند" مورد اصابت چندين فروند موشك قرار گرفت و شهداي زيادي را در آن نبرد، تقديم انقلاب كرديم، لذا ناوشكن سهند(جماران2)، جايگزين آن ناوشكن بوده و به ياد و خاطره شهداي آن، نام‌گذاري شده است.

 

 

شنبه پنجم 12 1391 9:59

افسران - رونمايي از قاهر 313 با حضور رئيس جمهور/ مهمترين ويژگي‌ها

 

رئيس جمهور دقايقي پيش از جنگنده قاهر 313 رونمايي كرد.

به گزارش جهان، در سومين روز از خجسته ايام الله دهه مبارك فجر ،هواپيماي جنگنده بومي با نام "قاهر313" ساخت وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با حضور محمود احمدي نژاد رياست جمهوري اسلامي ايران رونمايي شد.

در اين مراسم وزير دفاع و تعدادي از فرماندهان بلندپايه نيروي هوايي حضور داشتند.

به نوشته تسنيم، قاهر سومين جنگنده ساخت ايران است. پيشتر صاعقه و آذرخش نيز توسط وزارت دفاع ايران توليد و رونمايي شده بود.

مهمترين ويژگي‌هاي «قاهر 313»

به گزارش ايسنا، سردار سرتيپ پاسدار احمد وحيدي در حاشيه مراسم رونمايي از جنگنده «قاهر 313» در جمع خبرنگاران، با تبريك اين موفقيت بزرگ كه به گفته وي در راستاي تحقق فرامين فرمانده كل قوا به منصه ظهور رسيده است، اظهار كرد: كليه مراحل طراحي و ساخت جنگنده بومي قاهر 313 توسط دانشمندان و متخصصان اقتدارآفرين سازمان صنايع هوايي وزارت دفاع انجام شده است .

 

چهارشنبه هجدهم 11 1391 13:1

 

اقتداي بهرام رادان به شاهين نجفي / بهرام جان اين ره كه تو مي روي به تركستان است

 

بهرام رادان و پرداخت هزينه اي گزاف براي معروفيت در عرصه خوانندگي

 

به گزارش ظهور 12، به تازگي موزيك ويديويي از بهرام رادان در وبسايت رسمي اين بازيگر معروف سينما قرار گرفت كه با تاسف بسيار ، داراي مضامين ضد ديني بسياري مي باشد. اين كليپ ۵ بهمن روي سايتش قرار گرفته است. در اين موزيك ويديو، با زبان موزيك ، نوعي تفكرات الحادي به خورد بينندگانش مي دهد و به طور كاملاً آشكارا ، در اين ويديو كليپ ، علاوه بر توهين به مباني فكري قرآني متاسفانه به اديان ابراهيمي ديگر نيز مانند مسيحيت توهين شده است. در اين موزيك ويديو به حضرت مسيح (عليه السلام) و حضرت ابراهيم (عليه السلام) نيز توهين آشكار شده است و علاوه بر آن تفكرات شيطان پرستي نيز در آن وجود دارد ، در اين مقاله به بررسي اين ويديو كليپ ضد دين كه توسط بهرام رادان ساخته شده است ، مي پردازيم.

 

بهرام رادان كه به طور قطع يكي از معروف ترين و توانمندترين بازيگران ايران است ، مدتي است كه وارد صنعت موسيقي و خوانندگي شده است و طبق گفته خود ، بيشتر از آنكه به بازيگري علاقه داشته باشد به موسيقي و خوانندگي علاقه دارد ، هرچند كه به نظر مي رسد صدايي مناسبي براي اين كار ندارد و به نظر فعاليت در سينما براي او مي تواند بيشتر بر محبوبيتش بيافزايد تا خوانندگي ، اما رادان با انتخاب سبكي متفاوت ، توانسته در اين عرصه نيز به توفيقاتي دست يابد. اما متاسفانه گويا مسير درستي را براي اين كار انتخاب نكرده است و ظاهراً مي خواهد جزء افرادي باشد كه در مدت كم مي خواهند به محبوبيت زيادي در اين عرصه برسند . رادان كه مدتي است كه در خارج از كشور ساكن است ، علاقه چنداني به بازي در فيلم هاي داخل كشور نشان نمي دهد و به گفته خود اگر در خوانندگي موفق باشد ۲ سال يكبار فيلم بازي خواهد كرد .

 

 

از اين رو سعي دارد هرگونه كه شده و با پرداخت هر هزينه اي ، بتواند در مدت زمان كم به آرزوي خود كه خواننده معروف شدن است برسد . اصولاً در غرب يكي از عواملي كه باعث مي شود افراد معروف شوند و توسط رسانه ها كه غالباً در دستان صهيونيست ها است برجسته شوند و اصطلاحاً بُلد شوند ، توهين به اديان است ، اين يكي از رمزهاي موفقيت و مشهور شدن در غرب است . بهرام رادان كه ظاهراً بسيار زياد شيفته غرب شده است ، اين راه را انتخاب كرده است و حاضر شده چنين هزينه اي را براي معروف شدن بپردازد . همانند فردي مثل گلشيفته فراهاني كه براي معروفيت و رسيدن به جايگاهي بالا در صنعت سينما ، تن به چنان رذالتي داد و تن عريان خود را به نمايش گذاشت كه اين كار باعث شد مورد توجه رسانه هاي ضد دين شود .

 
 
ظاهراً بهرام رادان نيز از همين مسير مي خواهد به موفقيت برسد ؛ به تازگي نيز بهرام رادان در پاريس با گلشيفته فراهاني ديدار داشته است و رادان با قرار دادن عكس ديدارش با او در صفحه ي فيس بوكش به نوعي سعي كرده است از گلشيفته و تفكرات ضد دينش حمايت كرده باشد . از قديم گفته اند كه ” از كوزه همان برون تراود كه دروست"
 
 
 
 
 
تحليل و بررسي موزيك ويديو جنجالي و ضد دين بهرام رادان
 
از اسفند سال پيش بحث بر سر اين موزيك ويديو بود ، موزيك ويديويي به نام "جيغ” از آلبوم ” روي ديگر” و سازندگان آن نيز، وعده رونمايي از آن را در بهمن ماه سال۹۱ داده بودند . كه در تاريخ گفته شده نيز آن را ارايه كردند . از سال پيش كه چند عكس از پشت صحنه اين موزيك ويديو ، توسط گروه سازنده در محيط مجازي قرار گرفت ، صحبت از غير متعارف بودن اين كليپ بود ، عكسي كه با تيتر " بهرام رادان در لباس شيطان پرستان ” و يا ” گريم جنجالي رادان ” مورد بحث قرار گرفت. اما با ارايه شدن اين موزيك ويديو در هفته گذشته، ظاهراً حدس ها در مورد غير متعارف بودن اين كليپ صحيح بود و حتي فوق پيش بيني ها بود ، كليپي كه سراسر توهين و تمسخر نسبت به اديان الهي است.
 
 
 
 
 
اين موزيك ويديو در سبك راك مي باشد و در آن بهرام رادان با گريم جنجالي اي در نقش شيطان بازي مي كند ،شيطاني كه تاج پادشاهي بر سر دارد .در غرب و دربين شيطان پرستان ، شيطان را پادشاه جهان مي دانند و هموراه تاجي بر سر او قرار مي دهند . سبك راك نيز يكي از سبك هاي اصلي گروه هاي شيطان پرستي است كه شاخه مختلف آن ، از سبك هاي مورد علاقه آنها مي باشد . ابداً منظور اين نيست كه خداي نكرده بهرام رادان يكي از اين افراد است ، خير ، اما تفكرات ضد دين او ، كاملاً مشهود است كه همين تفكرات باعث ساخته شدن اين اثر ضد دين شده است كه در ادامه به آنها مي پردازيم .
 
 
اگر بخواهيم اين موزيك ويديو را دسته بندي كنيم و در در بين موزيك ويديو هاي مختلف در غرب ، در بين همدسته هاي خود قرار دهيم ، با تاسف بسيار، مي بايست اين كليپ را در دسته موزيك هاي ضد دين و الحادي كه حاوي مطالب و تفكرات شيطان پرستانه غربي نيز مي باشد ، قرار داد. كه جاي تاسف بسيار زيادي براي اين بازيگر معروف دارد. واقعاً حس معروف بودن و محبوب شدن با افراد كه چه ها نمي كند . اساس ، ستون و پايه اين موزيك ويديو ضد دين ، در اشعار نخستين آن است ” جيغ زدم جيغ زدم /سربه تن تيغ زدم /درصدد خويش شدم /تحت نظارت خودم"در اين كليپ ، حول محور جمله ي "تحت نظارت خودم” بر اديان الهي تاخته مي شود و به اديان ابراهيمي توهين مي شود و اين اديان مورد تمسخر قرار مي گيرند و اين جمله شاه بيت اين موزيك مي شود .
 
 
اساس تفكر ضد دين در اين كليپ ، آن است كه دين آمده است كه انسان ها را محدود كند و اين محدوديت چيزي جز شكنجه و عذاب آيد افراد نمي كند و حرف از پاداش و جهان آخرت حرف بي معني است ، تبعيت از دين به مانند اين است كه ما چشم بسته از مطلبي پيروي كنيم ، كه در آخر نيز چيزي جز سختي و شكنجه وجود ندارد. بايد از دين فاصله گرفت و تحت تفكرات خود و "تحت نظارت خود بود ” و عمل كرد ، چون تقليد يك كار كور كورانه و بي ثمر است .
 
 
بايد با عقل خود انتخاب كرد و عمل كرد، تفكرات اومانيستي كاملاً در اين كليپ مشهود است . در آخر نيز مي گويد بايد آن بخش از وجود را كه به دين گرايش دارد را دفن كرد تا از شرش راحت شوي و از رنج آزاد شوي . اوج وقاحت و بي شرمي اين موزيك ويديو جايي است كه شيطان كه نماد نافرماني در برابر حضرت حق است را نماد اين سخنان كرده اند و او را الگويي مناسب براي جدايي از دين و بندگي معرفي مي كنند ، ايكاش آقاي رادان مي دانست چه كرده است ، به اين خاطر است كه گفته مي شود، اين موزيك ويديو در دسته موزيك ويديو هاي ضد دين با گرايش شيطان پرستي قرار مي گيرد.
 
 
 
 
 
موزيك ويديو با نشان دادن افرادي آغاز مي شود كه در غل و زنجير هستند و مرده اي كفن كرده به سبك مسلمانان را براي دفن مي برند كه در ادامه اين افراد را افراد وحشي معرفي مي كند.
 
 
از همان ابتدا فيلم با مرگ ، نابودي و جماعتي پريشان آغاز مي شود و شيطاني ار نشان مي دهد كه در حال رقص و شادي است . بهرام رادان كه در حال فرار از آن جماعت و موقعيت است ، جماعتي نيز با چوب ، زنجير و شمشير بدنبال او هستند تا او را مطابق خواسته خود تغيير دهند و به اصطلاح او را نابود كنند . در ادمه توهين به اديان كه از ابتدا با توهين به اسلام شروع شده است به اوج خود مي رسد و افرداي را نشان مي دهد كه با چشمان بسته و كور كورانه دست به آسمان برده اند و راز و نياز مي كنند ، افرادي كه به مرده ها و افراد رنج كشيده شباهت دارند.
 
 
در ادامه همان پيرمردي كه با چشم بندي كه بر روي چشمش قرار دارد ، دست به آسمان برده بود ، در كنار گوسفندي ديده مي شود در حالي كه چشم بندي به چشمانش دارد كه ناخواسته آدم را به ياد داستان حضرت ابراهيم (عليه السلام) و قرباني كردن حضرت اسماعيل(عليه السلام) مي اندازد ، عملي كه از نظر اديان الهي اوج تعبد و بندگي بود ولي از نظر تفكرات ماترياليستي و اومانيستي آن عمل فقط يك كار كوركورانه و بدون عقل بوده است ( العياذ بالله )
 
 
 
 
 
 
از ديد اين افراد اگر حضرت ابراهيم "تحت نظارت خود بود ” هيچ وقت اينگونه رفتاري را نمي كرد . اينجاست كه اين افراد ناآگاه ، دين را افيون ملت ها مي دانند و شعار ” تحت نظارت خودم ” را سر مي دهند كه شاه بيت اين كليپ است . تصاوير جسد ، مرگ ، شمشير ، شيطان، افرادي كه دست به آسمان برده اند باعث مي شود كه در ضمير ناخودآگاه ، نوعي تصوير و احساس ديني در ذهن شكل بگيرد و با ديدن تصوير آن پيرمرد و گوسفند بعد از آن تصاوير گفته شده ، ناخواسته داستان حضرت ابراهيم براي افراد تداعي شود.
 
 
در ادامه با توهيني بسيار وحشتناك به حضرت عيسي (عليه السلام) ،جاي شكي نمي ماند كه منظور توهين به اديان و پيامبران بوده است. در ادامه با نشان دادن فردي در شمايل حضرت عيسي ، البته شمايلي كه در غرب تصوير مي شود.
 
 
 
 
 
 
 
فردي را نشان مي دهد كه در حال شكنجه و عذاب شدن در زنداني به شكل مثلث است ، زندان كه نماد همان بندگي و دنيايي است كه از منظر دين ، اساسش عبوديت وبندگي است و با مثلثي شكل بودن اين زندان ، همان تفكر تثليث و سه خدايي را مي خواهد نشان دهد ، تفكر پدر ، پسر و روح القدس كه مسيحيت به آن اعتقاد دارد . مسيحي كه در اين زندان مثلث گونه جز عذاب چيزي نصيبش نمي شود و مدام در حال عذاب كشيدن تصوير مي شود ، در اينجا اشاره به تفكر مسيحي ها دارند كه مي گويند حضرت مسيح(عليه السلام) براي پاك شدن گناه پيروانش به دنيا آمد و هزينه اش همان شكنجه هايي بود كه در آخرعمرش به او تحميل كردند و او را به فجيع ترين حالت كشتند . از نظر سازنده اين كليپ ، حضرت مسيح به خاطر تفكرات ديني اش بود كه زنداني و به بدترين حالت شكنجه شد ، اگر حضرت عيسي اهل بندگي و دين مداري نبود ، چنين سرنوشتي هرگز نداشت.
 
 
 
 
 
 
 
در اين كليپ همه ي افراد دين مدار افرادي بدبخت و با صورت هايي شبيه به مردگان هستند كه در دنيا به شكنجه شدگان مي مانند ، تصوير شده اند. پيامش اين است كه دين مساوي است با رنج و بدبختي. اين تفكرات به طور قطع از ذهن خود بهرام رادان سر چشمه گرفته است ، براي نمونه مطالبي را از صفحه تويتر او ، مي توان ارايه كرد . اين مطالب نشان دهنده افكار پـــوچ اين فرد است . او حتي اعتقادات مردم ايران اسلامي را نيز مسخره كرده است براي نمونه چند مورد ذكر مي شود . بهرام رادان در صفحه تويترش:
 
 
 
 
 
 
” واقعاً اگه دنيا تموم شه ، قبل پل صراط خِر چندتا از اون بهشتيا رو ميگيرم، حسابي از خجالتشون در ميام ، بعد سرم رو بالا ميگيرم، سوت زنان ميرم سمت جهنم ، پيش بقيه!”
 
 
 
 
 
"با دعاي خير مردم هميشه در صحنه و غيرت بچه ها و لطف پروردگار به تيم دوم ازبك باختيم”
 
 
در ادامه بهرام رادان عقايد و تفكرات ديني يكي از قهرمانان خوب و شايسته پارا المپيك را مورد تمسخر قرار مي دهد و به دين اسلام نيز توهين مي كند.
 
 
 
 
 
” يعني اگه با عروس ملكه انگليس دست مي داد ، ميرفت جهنم؟؟؟ اين يك عرف جهانيه نه يك تماس جنسي!!! "
 
 
بله ،اين افراد كه خود را افراد روشنفكر جا مي زنند و مدام ژست افراد روشنفكر را مي گيرند ، اينگونه به خود اجازه مي دهند كه تفكرات و اعتقادات ديگران را مورد تمسخر و توهين خود قرار دهند ، حتي اگر آن فرد مورد تمسخر ، يك قهرمان ملي نيز باشد ، برايشان فرقي ندارد.
 
 
 
 
بهرام رادان: ” بعد از مراسم باشكوه قطع دست در شيراز، بزودي جشن زنده بگور كردن دختران با حضور مردم هميشه در صحنه بصرفِ… ! "
 
 

 

"واقعاً دم خدا گرم كه بعد از گروني دلار و سكه و كمبود مرغ و تحريم از طرف كل دنيا …هنوز با ۵۰ تومان صدقه ۷۰ نوع بلا رو دفع مي كنه”

در اين كليپ شاهد تفكرات ضد نظام او نيز هستيم كه در آن جامعه ايران را جامعه اي معرفي مي كنه كه در آن چيزي جز نابودي و خفقان چيزي حاكم نيست و به عنوان نمونه بيان مي كند كه تمامي اعدام ها در آن سياسي است ، اين قسمت نيز ناشي از تفكرات او مي باشد كه در صفحه تويتر خود نيز مي توان به آن رسيد :

 

 

اما در ادامه موزيك ويديو مي گويد ” كار به بردگي كشيد /مزد به من نمي دهند /دلخوش انعام شد” مردم بدبخت و زجر كشيده را نشان مي دهد كه دست به آسمان برده اند تا به خاطر بردگي كه منظور همان بندگي هست پاداشي بگيرند ، اما مي گويد اينها مطالب پوچ است .

در ادامه نشان مي دهد كه همان افرادي كه بدنبال او بودند او را گرفته و در داخل قبري قرار مي دهند و او را زنده بگور مي كنند ، كساني كه منبع اوهام هستند ، منظور همان دين است، و در آخر نشان مي دهد كه خود در حال خاك ريخت بر روي خودش است و اينگونه است كه ديگر آزاد شده و "تحت نظارت خود” قرار گرفته است . بدان معني كه بايد از دين جدا شد و آن تفكرات و اوهامات كه منظور همان دين است را بايد در زير خاك دفن كرد تا به آزادي رسيد و رنج و غصه ها تمام شود!

 

تفكرات شيطان پرستي در اين ويديو كليپ چه مي كند ؟ بررسي اين تفكرات

 

براي شناخت اين تفكرات بايد در زمينه شيطان پرستي تحقيق شده باشد تا بتوان كدهاي ارايه شده را به راحتي شناسايي كرد . دراين ويديو كليپ ضد دين ، شيطان را در حالي كه بال هايي دارد و در حال رقص است نشان داده مي شود ، در غرب اعتقاد بر آن است كه شيطان از جنس فرشته بوده است و زماني كه آن نافرماني بزرگ را كرده است بال هايش سوخته است و به زمين سقوط كرده است . در ابتدا شيطان را با بال هايي نشان مي دهد ، كه در انتهاي اين موزيك ويديو بال هاي او سوخته مي شود و از آنجايي كه ستون و اساس اين كليپ اين جمله است ” در صدد خويش شدم / تحت نظارت خودم” او را الگوي ضد دين خود معرفي مي كند . هماهنگي كامل متن و تصوير كاملاً مويد اين مطلب است كه شيطان همان بهترين الگوي است براي جدايي از دين و بندگي ، براي رسيدن به خوشي بايد مثل او رفتار كرد.

 

داستان سقوط شيطان و الگو قرار دادن او از اينجا شروع مي شود كه در اين موزيك ويديو مي گويد : ” باختم آن نبرد را /بازي تخته نرد را /اين دو سه تاس آخر است” تداعي كننده داستان نبرد شيطان با حضرت آدم و سجده نكرد شيطان و سقوطش به زمين است در ادامه شيطان را نشان مي دهد كه بال هايش در حال سوختن است و با سوختن بال هاي شيطان ، بهرام رادان مي گويد ” جيغ زدم جيغ زدم /سربه تن تيغ زدم /درصدد خويش شدم /تحت نظارت خودم” و شيطان را نشان مي دهد كه با اينكه بال هايش را از دست داده اما احساس آزادي به او دست داده است ” تحت نظارت خودم”

 

 

 

در ابتدا موزيك ويديو نيز، زني را نشان مي دهد كه بچه ي نوزاد خود را به شيطان اعطاء مي كند ، در بين شيطان پرستان يكي از كارهايي كه با تاسف بسيار ، صورت مي گيرد ، كشتن نوزادان تازه بدنيا آمده است و با اين كار فرزندان خود را براي شيطان قرباني مي كنند . اين يكي از رسوم اصلي در ميان گروه هاي شيطان پرستي است ، حال اين تكه خاص در اين ويديو كليپ چه مي كند بايد آقاي بهرام رادان پاسخ دهند

 

 

در پايان جا دارد از Anti Satan كه يكي مديران موفق تيم بيداري انديشه است براي نگارش اين مقاله قدرداني و تشكر كرده و اين نكته را عرض كنيم كه تمام اين مطلب استخراج چيزهايي بود كه خود اين فرد شايد قصد نداشت اينگونه برداشت شود اما براي ما و خيلي ها چنين بود لذا خواهشمنديم ديدتان يه اين مطلب يك رويكرد اعتقادي انتقادي باشد نه سياسي شخصيتي!

 

چهارشنبه هجدهم 11 1391 11:15
X