معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 889201
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267
 
 
لك هاي پوستي تان را با اين گياه درمان كنيد
 
 
لك هاي پوستي تان را با اين گياه درمان كنيد ...
 

بي خطرترين عامل روشن كننده رنگدانه كه داراي كمترين ملانوم است، عصاره شيرين بيان است كه در تركيبات زيبايي به عنوان شفاف كننده پوست به كار مي رود و مي تواند در تركيبات كرم هاي آرايشي صورت به كار رود.

به علاوه عصاره شيرين بيان از لحاظ تئوري به عنوان يك مشتق ضدالتهاب موضعي مطرح است كه مي تواند در كاهش قرمزي پوست و تيرگي پس از التهاب كاربرد داشته باشد.ماده فعال شناخته شده در آ ن فلاونوييد است كه مي تواند با پراكنده كردن ملانين، موجب روشن شدن پوست شود.

دوز يك گرم در روز براي چهار هفته است تا اثر باليني آن ظاهر شود. عصاره شيرين بيان هنوز در شمال آمريكا در دسترس نيست ولي در بخش هايي از جهان به خصوص در مصر استفاده مي شود. ماده اصلي هيدرو فوبيك آن كه در اثر گرفتن عصاره شيرين بيان به دست مي آيد، گلابريدين است كه روي پوست موثر خواهد بود. خلاصه اينكه آثار درماني شيرين بيان از ديرباز شناخته شده بوده و از آن براي درمان انواع سرفه ها و به عنوان داروي مسكن در پوست استفاده مي كردند.

مردم حتي براي درمان اسپاسم و تورم مفاصل و به عنوان ماده اي ملين از آن بهره مي گرفتند. از عصاره ريشه شيرين بيان هم به عنوان سد مقاوم در برابر برخي ويروس ها مثل هرپس و هپاتيت A يا در برابر عفونت كانديدا استفاده مي شده است. در آخر بايد گفت اگر چه عصاره شيرين بيان كه براي درمان مشكلات پوستي است، گران است ولي با غلظت مورد استفاده در محصولات زيبايي قيمت متوسطي دارد.

 

 

 

دوشنبه بیست و هفتم 6 1391 12:6

آرايش در تابستان

 

چگونه آرايشمان را در تابستان تازه نگه داريم !؟

در صورت امكان كرم پودر نزنيد و به جاي آن از يك مرطوب كننده رنگي استفاده كنيد. اگر كرم پودر لازم است، فقط درمركز صورت استفاده كنيد .

 

2 سعي كنيد در ماه هاي تابستان از يك كرم پودر بدون چربي(oil - free) استفاده كنيد و يا كرم پودر روزمره خود را با يك مرطوب كننده بدون روغن رقيق كنيد. اين پوشش در هواي گرم بهتر عمل مي كند.

 

3 از پودرهاي پوشاننده به جاي پنكيك ، روي فونداسيون استفاده كنيد . رژگونه پر رنگ نزنيد .

 

4 عرق و چربي جمع شده روي صورت را با كاغذهاي خشك كن مخصوص صورت پاك كنيد . مي توانيد از يك دستمال تميز هم استفاده كنيد ، آن را به آرامي روي صورت قرار دهيد .

 

5 به هم ريختگي آرايش زير چشم و جمع شدن پودر را با يك پنبه پاك كنيد. در برابر وسوسه تجديد كانسيلر مقاومت كنيد مگر اينكه احساس كنيد واقعا ضروري است.

 

6 فقط پودر هاي پوشاننده باز را مجددا تكرار كنيد . پودر فشرده يا پنكيك در برخورد با رطوبت ماسيده مي شود .

 

دسته ها : آرايش صورت
دوشنبه سیزدهم 6 1391 9:56
X