معرفی وبلاگ
حضرت آیت الله خامنه ای در نشست اندیشه های راهبردی ؛ نقش و سهم بانوان را در نظام اسلامی ممتاز و بی بدیل دانستند و خاطر نشان کردند : " نقش بانوان در دوران مبارزه پیروزی انقلاب اسلامی ، بعداز انقلاب بویژه دوره بسیار سخت دفاع مقدس و در عرصه های مختلف ، نقش مؤثر ، ممتاز و بی جایگزینی است که با هیچ معیاری قابل اندازه گیری نیست ." از نگاه رهبر انقلاب اسلامی ، اولین کسی که نقش و جایگاه ممتاز بانوان را درک کرد و زمینه ساز نقش افرینی برجسته زنان در عرصه های مختلف شد ، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.
صفحه ها
دسته
لينك سازمان زنان
لينك دوستان
سايت مراجع تقليد
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 889369
تعداد نوشته ها : 1937
تعداد نظرات : 211
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

 

 

مركز فساد دنيا كجاست؟

 

تل‌آويو مركز همجنس‌گرايان دنيا معرفي شده است

بيشترين خانه‌هاي فساد دنيا در تل‌آويو قرار دارند.

تل‌آويو با مركز قمار دنيا يعني "لاس‌وگاس" مقايسه مي‌شود.

ماهي يك ميليون نفر به خانه‌هاي فساد در اين شهرك صهيونيستي نشين مي‌روند

تل‌آويو يكي از ۴ مكان اول دنيا از لحاظ تعداد روسپي است. 

سالانه ۳ تا ۵ هزار روسپي به سرزمين‌هاي اشغالي قاچاق مي‌شوند. 

اسراييل سومين رژيم جهان از لحاظ قاچاق انسان است. 

به گزارش بي‌بي‌سي، روسپي‌گري در سرزمين‌هاي اشغالي امري "قانوني" است. گرچه گفته مي‌شود خانه‌هاي فساد در اين رژيم غير قانوني هستند اما حدود ۲۸۰ خانه فساد در تل‌آويو مشغول به فعاليت هستند كه همين امر اسراييل را به يكي از ۱۰ مكان دارنده بيشترين تعداد خانه فساد تبديل كرده است. 

يكي از دلايلي كه تل‌آويو را به "خانه همجنس‌گرايان" دنيا تبديل كرده است، پذيرش عمومي صهيونيست‌ها به اين مسئله است. صهيونيست‌ها كه به هيچ نوع اخلاقياتي پايبند نيستند، و به ارزش‌هاي خانوادگي ارج نمي‌گذارند با اين مسئله نيز مشكلي ندارند. 

اما بي‌بند و باري‌ها در تل‌آويو كه اخيرا بسيار افزايش يافته و طبق گزارشات مي‌توان همه جا شاهد آن بود،‌ باعث افزايش نرخ بيماري‌هايي مانند ايدز شده است. به گزارش سازمان AIDS رژيم صهيونيستي، نمونه‌هاي مبتلا به ايدز از سال ۲۰۰۷ تاكنون ۳۰ درصد افزايش يافته است. 

به گزارش وب‌سايت تحليليhavoscope، تجارت فساد جنسي در سرزمين‌هاي اشغالي سالانه ۲ ميليارد دلار سود دارد. 

به گزارش هاآرتص، طبق نظر سنجي‌هاي صورت گرفته در سال ۲۰۱۱ مشخص شد، حدود ۸۳ درصد از زن‌هاي تل‌آويو حداقل يك بار در طول عمر خود مورد آزار جنسي قرار مي‌گيرند  .....   

 

 

چهارشنبه دوم 12 1391 8:51

 

افسران - قضاوت با شماست

 

 

سه شنبه اول 12 1391 9:7

 

افسران - نظر استاد عباسي درباره رايتل و حفره هاي امنيتي آن

 

افسران - نظر استاد عباسي درباره رايتل و حفره هاي امنيتي آنافسران - نظر استاد عباسي درباره رايتل و حفره هاي امنيتي آن

 

 

مي گوييد كه آقا! مگر ما مهميم؟ الان شما به نظر خودتان مهم نيستيد؛ اما چهار روز ديگر كه فارغ التحصيل [دانشگاه] شريف شديد و در اين مملكت، مدير و وزير و وكيل هستيد؛ آن روز براي آنها اهميت داريد. آن وقت حجم عظيمي از اطلاعات ۲۰- ۱۵ سال گذشته جلوي شما مي گذارند.

استاد عباسي درباره خطر مضاعف رايتل و درز اطلاعات تصويري و فيلم هاي خانوادگي از طريق حفره هاي امنيتي رايتل گفت: رايتل يك حفره امنيتي مخاطره آميز ديگري براي نفوذ N.S.A دارد؛ سازماني كه صاحب اينترنت و ارتباطات در سطح جهان است و تمام ارتباطات سايبري و مرتبط با آن را كنترل مي كند؛ بنابراين، هر نوع پديده تكنولوژيك؛ مانند آنچه رايتل به [امكانات] ارتباطي قبلي اضافه كرده است، زمينه مخاطرات آن را بيشتر مي كند .

 

سه شنبه اول 12 1391 8:52

چهره زشت نفرت

 

معلم يك مدرسه به بچه هاي كلاس گفت كه ميخواهد با آنها بازي كند .

او به آنها گفت كهفردا هر كدام يك كيسه پلاستيكي بردارند و درون آن به تعداد آدمهايي كه از آنها بدشان ميآيد ، سيب زميني بريزند و با خود به كودكستان بياورند.

فردا بچه ها با كيسه هاي پلاستيكي به مدرسه آمدند.

در كيسه‌ي بعضي ها ۲ بعضي ها ۳ ، و بعضي ها ۵ سيب زميني بود.

معلم به بچه ها گفت : تا يك هفته هر كجا كه مي روند كيسه پلاستيكي را با خود ببرند.
روزها به همين ترتيب گذشت و كم كم بچه ها شروع كردند به شكايت از بوي سيب زميني هاي گنديده. به علاوه ، آن هايي كه سيب زميني بيشتري داشتند از حمل آن بار سنگين خسته شده بودند.

پس از گذشت يك هفته بازي بالاخره تمام شد و بچه ها راحت شدند.

معلم از بچه ها پرسيد : از اينكه يك هفته سيب زميني ها را با خود حمل مي كرديد چه احساسي داشتيد؟

بچه ها از اينكه مجبور بودند ، سيب زميني هاي بد بو و سنگين را همه جا با خود حمل كنند شكايت داشتند.

آنگاه معلم منظور اصلي خود را از اين بازي، اين چنين توضيح داد: اين درست شبيه وضعيتي است كه شما كينه آدم هايي كه دوستشان نداريد را در دل خود نگه مي داريد و همه جا با خود مي بريد. بوي بد كينه و نفرت قلب شما را فاسد مي‌كند و شما آن را همه جا همراه خود حمل مي‌كنيد.

حالا كه شما بوي بد سيب زميني‌ها را فقط براي يك هفته نتوانستيد تحمل كنيد پس چطور مي خواهيد بوي بد نفرت را براي تمام عمر در دل خود تحمل كنيد؟

 

 

پنج شنبه بیست و ششم 11 1391 12:58

 

گلايهٔ آيت الله مكارم از بد حجاب هاي درجه يكِ جشنواره فجر

 

آيت الله العظمي ناصر مكارم شيرازي در آغاز درس خارج فقه خود كه با حضور طلاب و روحانيان در مسجد اعظم قم برگزار شد،‌ با گرامي داشت ايام الله دهه مبارك فجر، تصريح كردند: بيش از سي سال از عمر با بركت انقلاب اسلامي كه در نوع خود بي سابقه بود مي گذرد، از اين رو همه بايد قدردان اين نعمت باشيم.

وي به وجوه تمايز انقلاب اسلامي در مقايسه با ساير انقلاب‌هاي جهان اشاره و تصريح كرد: معمولا انقلاب‌هاي دنيا يا با كمك غربي ها عليه شرقي ها بوده و يا بالعكس، اما انقلاب اسلامي از متن مردم جوشيد و به معناي واقعي كلمه لاشرقيه و لا غربيه بود و بر اساس اعتقادات مذهبي مردم شكل گرفت و پيشواي آن نيز حضرت امام مرجع عاليقدر و مجاهد مخلص بود.

انقلاب اسلامي ايران وضع جغرافياي سياسي منطقه را عوض كرد

استاد حوزه علميه قم با تاكيد بر اين كه انقلاب اسلامي وضع جغرافياي سياسي منطقه را عوض كرد و در دنيا نيز اثر گذاشت، گفت: با پيروزي انقلاب اسلامي دشمنان نيز پايگاه مهمي را از دست دادند چرا كه همه چيز در آن زمان در كشور ما تحت نظر و خواست آنها انجام مي شد.

وي بيان داشت: آنها با تجهيز صدام جنگ هشت ساله را بر ما تحميل كردند اما به فضل الهي و با حضور و مجاهدت مردم از طريق نظامي نتوانستند به هدف خود برسند، از اين رو سراغ مفاسد اخلاقي و اقتصادي رفتند تا بتوانند از اين طريق انقلاب اسلامي را با شكست مواجه كنند و بحمد الله نتوانسته و ان شاء الله نخواهند توانستند به هدف خود دست يابند.

آيت الله مكارم تاكيد كرد: البته آنها مشكلاتي براي كشور ما ايجاد كردند، اما مردم بيدار هستند و در سايه همدلي، وحدت و ‌صميمت مي توان انقلاب را همچنان حفظ و دشمنان را ناكام و مايوس كرد و الگويي براي ساير كشورهاي بيداري اسلامي شد.

وي با بيان اين كه انقلاب اسلامي نعمتي الهي بود و ما بايد اين نعمت را قدردان بدانيم، اظهار داشت: در قرآن كريم آمده است «ان الله لا يغير ما بقوم حتي يغيروا ما بانفسهم» اگر ما عوض نشويم لطف خدا عوض نخواهد شد؛ پناه بر خدا از روزي كه اختلاف جاي وحدت، بي تقوايي جاي تقوا و دشمني جاي دوستي و كارهاي خلاف جاي اطاعت فرمان الهي را بگيرد در اين صورت خدا نعمت خود را از ما سلب خواهد كرد.

 

اين مرجع تقليد در ادامه از رسانه ملي به دليل كم توجهي به تبيين دستاوردهاي انقلاب در ايام الله دهه مبارك فجر گلايه كرد و گفت: ما گله‌اي از صدا و سيما داريم، در اين ايامي كه بايد گذشته را كاملا مشخص كنند و تمام مسائل مربوط به وحدت و انقلاب باشد،‌ متاسفانه اخيرا هرچه تلويزيون نگاه مي كنيم مسابقه فيلم هاي فجر و تئاتر و جايزه دادن به اين و آن است.

وي تاكيد كرد: كشوري كه مشكل گراني در آن حاد شده است، متاسفانه همه كارهاي ما شده پرداختن به جشنواره فجر آن هم يك عده بدحجاب‌هاي درجه يك! من وقتي تلوزيون را براي شنيدن اخبار نگاه مي‌كنم مي‌بينيم بازهم جشنواره‌هاي فجر است،‌ خيال مي‌كنم مثل اين كه تلوزيون زمان شاه را نگاه مي‌كنم؛ چرا بايد وضعيت اين گونه باشد؛ البته ما در تلوزيون افراد متعهد سراغ داريم اما نمي‌دانيم چرا اين گونه شده است.

آيت الله مكارم شيرازي افزود: اميدوارم دست اندركاران صدا و سيما اين اشتباه را جبران كنند؛ برخي از مراجع محترم پيام داده بودند كه اينها دارند غوغا مي‌كنند چه كنيم و ما هم اين نكات را بيان كرديم اميدواريم اين وضع اصلاح شود و نگاه كه به صدا و سيما مي كنيم مشاهده كنيم كه تلويزيون زمان انقلاب اسلامي است نه زمان ديگر و اميدواريم گرفتار فرهنگ بيگانه در اداره كشور نشويم.

دولتمردان مراقب باشند و منافع كشورشان را در همكاري با بيگانگان ندانند ...

وي در بخش ديگري از درس خارج با اشاره به سخنان هفته گذشته خود درباره تركيه، گفت: ما بحثي درباره تركيه داشتيم و در مطبوعات آنجا بازتاب وسيعي داشت و برخي آمده اند و سوء استفاه كرده اند؛ ‌در حالي كه هدف ما اين است كه كه ما دو كشور همسايه هستيم و انتظار داريم دولت آنها كاري بر خلاف روابط همسايگي و ايران و عراق نكند و اين به صلاح خودشان است.

استاد برجسته حوزه در پايان با بيان اين كه مردم تركيه مسلمان و با ايمان هستند، تصريح كرد: ما به آنها علاقه داريم و آنها نيز به ما علاقمند هستند منتهي بايد دولتمردان مراقب باشند و منافع كشورشان را در همكاري با بيگانگان ندانند ما از سر نصيحت بيان كرديم و خير آنها در آن است كه اين كار را بكنند.

آيت الله العظمي ناصر مكارم شيرازي در آغاز درس خارج فقه خود كه با حضور طلاب و روحانيان در مسجد اعظم قم برگزار شد،‌ با گرامي داشت ايام الله دهه مبارك فجر، تصريح كردند: بيش از سي سال از عمر با بركت انقلاب اسلامي كه در نوع خود بي سابقه بود مي گذرد، از اين رو همه بايد قدردان اين نعمت باشيم .

 

 تصاوير زيباسازي وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقي، روزگذر دات كام http://www.roozgozar.com

 

 

افسران - حماسه ي ميليوني جنبش سبز ، واقعيتي كه رسانه هاي داخلي حاضر به انتشارش نيستند!!

 

حماســـــــــــــــــه اي ديگر ؛

گرامي ميداريم حَماسه ي شكوهمند يوم الفان 25 بهمن سبز را ، روزي كه ايران به مثال روز درخت كاري سراسر سبز بود! مشت ها آن قدر گره خورده بود كه گاها باز نمي شد. 

نفس ها در سينه حبس شده بود.. قلب ها نامنظم مي تپيد

سراسر شور بود و حرارت ... 

امروز سالروز تجديد ميثاق است با اميد دلهاي جست و جوگر صبح .. آن عزيزان در قصر خانگي..

تجديد عهد با روشنفكري .. با غرب .. 

امسال اما اين روز خجسته مصادف است با روز ولنتاين. بدين سبب بعيد نيست خرس هاي بيشتري به چشم بيايند.

اميد آن كه جاي جاي "جمهوري ايراني" مملو از علف هاي سبز شود..

مسيرهاي راهپيمايي 25 بهمن ماه به شرح زير است :

1. ميدان تفرقه ، بلوار ابوجهل شمالي ، تقاطع توهم زاده ي غربي ، ميدان آزا:دي

2. مسجد ضرار ، خيابان پسر آذربايجان ، چهارراه داماد لرستان ، ميدان آزا:دي

3. باغ پسته ، بعد از پل بهرماني ، خيابان مُخِلُّ شاتو ، ميدان آزا:د


4. پايگاه انگليس ، نرسيده به خيابان اسلام ، ميانبر آزادي ، ميدان آزا:دي

بي شك حضور شما افتخاري ديگر ، و بوس محكمي بر دهان استكبار است...

ايران ، تو را سبز دوست داريم..

منبع: "بد ميگم بگو بد ميگي"

 

 

پنج شنبه بیست و ششم 11 1391 11:9

 

اقتداي بهرام رادان به شاهين نجفي / بهرام جان اين ره كه تو مي روي به تركستان است

 

بهرام رادان و پرداخت هزينه اي گزاف براي معروفيت در عرصه خوانندگي

 

به گزارش ظهور 12، به تازگي موزيك ويديويي از بهرام رادان در وبسايت رسمي اين بازيگر معروف سينما قرار گرفت كه با تاسف بسيار ، داراي مضامين ضد ديني بسياري مي باشد. اين كليپ ۵ بهمن روي سايتش قرار گرفته است. در اين موزيك ويديو، با زبان موزيك ، نوعي تفكرات الحادي به خورد بينندگانش مي دهد و به طور كاملاً آشكارا ، در اين ويديو كليپ ، علاوه بر توهين به مباني فكري قرآني متاسفانه به اديان ابراهيمي ديگر نيز مانند مسيحيت توهين شده است. در اين موزيك ويديو به حضرت مسيح (عليه السلام) و حضرت ابراهيم (عليه السلام) نيز توهين آشكار شده است و علاوه بر آن تفكرات شيطان پرستي نيز در آن وجود دارد ، در اين مقاله به بررسي اين ويديو كليپ ضد دين كه توسط بهرام رادان ساخته شده است ، مي پردازيم.

 

بهرام رادان كه به طور قطع يكي از معروف ترين و توانمندترين بازيگران ايران است ، مدتي است كه وارد صنعت موسيقي و خوانندگي شده است و طبق گفته خود ، بيشتر از آنكه به بازيگري علاقه داشته باشد به موسيقي و خوانندگي علاقه دارد ، هرچند كه به نظر مي رسد صدايي مناسبي براي اين كار ندارد و به نظر فعاليت در سينما براي او مي تواند بيشتر بر محبوبيتش بيافزايد تا خوانندگي ، اما رادان با انتخاب سبكي متفاوت ، توانسته در اين عرصه نيز به توفيقاتي دست يابد. اما متاسفانه گويا مسير درستي را براي اين كار انتخاب نكرده است و ظاهراً مي خواهد جزء افرادي باشد كه در مدت كم مي خواهند به محبوبيت زيادي در اين عرصه برسند . رادان كه مدتي است كه در خارج از كشور ساكن است ، علاقه چنداني به بازي در فيلم هاي داخل كشور نشان نمي دهد و به گفته خود اگر در خوانندگي موفق باشد ۲ سال يكبار فيلم بازي خواهد كرد .

 

 

از اين رو سعي دارد هرگونه كه شده و با پرداخت هر هزينه اي ، بتواند در مدت زمان كم به آرزوي خود كه خواننده معروف شدن است برسد . اصولاً در غرب يكي از عواملي كه باعث مي شود افراد معروف شوند و توسط رسانه ها كه غالباً در دستان صهيونيست ها است برجسته شوند و اصطلاحاً بُلد شوند ، توهين به اديان است ، اين يكي از رمزهاي موفقيت و مشهور شدن در غرب است . بهرام رادان كه ظاهراً بسيار زياد شيفته غرب شده است ، اين راه را انتخاب كرده است و حاضر شده چنين هزينه اي را براي معروف شدن بپردازد . همانند فردي مثل گلشيفته فراهاني كه براي معروفيت و رسيدن به جايگاهي بالا در صنعت سينما ، تن به چنان رذالتي داد و تن عريان خود را به نمايش گذاشت كه اين كار باعث شد مورد توجه رسانه هاي ضد دين شود .

 
 
ظاهراً بهرام رادان نيز از همين مسير مي خواهد به موفقيت برسد ؛ به تازگي نيز بهرام رادان در پاريس با گلشيفته فراهاني ديدار داشته است و رادان با قرار دادن عكس ديدارش با او در صفحه ي فيس بوكش به نوعي سعي كرده است از گلشيفته و تفكرات ضد دينش حمايت كرده باشد . از قديم گفته اند كه ” از كوزه همان برون تراود كه دروست"
 
 
 
 
 
تحليل و بررسي موزيك ويديو جنجالي و ضد دين بهرام رادان
 
از اسفند سال پيش بحث بر سر اين موزيك ويديو بود ، موزيك ويديويي به نام "جيغ” از آلبوم ” روي ديگر” و سازندگان آن نيز، وعده رونمايي از آن را در بهمن ماه سال۹۱ داده بودند . كه در تاريخ گفته شده نيز آن را ارايه كردند . از سال پيش كه چند عكس از پشت صحنه اين موزيك ويديو ، توسط گروه سازنده در محيط مجازي قرار گرفت ، صحبت از غير متعارف بودن اين كليپ بود ، عكسي كه با تيتر " بهرام رادان در لباس شيطان پرستان ” و يا ” گريم جنجالي رادان ” مورد بحث قرار گرفت. اما با ارايه شدن اين موزيك ويديو در هفته گذشته، ظاهراً حدس ها در مورد غير متعارف بودن اين كليپ صحيح بود و حتي فوق پيش بيني ها بود ، كليپي كه سراسر توهين و تمسخر نسبت به اديان الهي است.
 
 
 
 
 
اين موزيك ويديو در سبك راك مي باشد و در آن بهرام رادان با گريم جنجالي اي در نقش شيطان بازي مي كند ،شيطاني كه تاج پادشاهي بر سر دارد .در غرب و دربين شيطان پرستان ، شيطان را پادشاه جهان مي دانند و هموراه تاجي بر سر او قرار مي دهند . سبك راك نيز يكي از سبك هاي اصلي گروه هاي شيطان پرستي است كه شاخه مختلف آن ، از سبك هاي مورد علاقه آنها مي باشد . ابداً منظور اين نيست كه خداي نكرده بهرام رادان يكي از اين افراد است ، خير ، اما تفكرات ضد دين او ، كاملاً مشهود است كه همين تفكرات باعث ساخته شدن اين اثر ضد دين شده است كه در ادامه به آنها مي پردازيم .
 
 
اگر بخواهيم اين موزيك ويديو را دسته بندي كنيم و در در بين موزيك ويديو هاي مختلف در غرب ، در بين همدسته هاي خود قرار دهيم ، با تاسف بسيار، مي بايست اين كليپ را در دسته موزيك هاي ضد دين و الحادي كه حاوي مطالب و تفكرات شيطان پرستانه غربي نيز مي باشد ، قرار داد. كه جاي تاسف بسيار زيادي براي اين بازيگر معروف دارد. واقعاً حس معروف بودن و محبوب شدن با افراد كه چه ها نمي كند . اساس ، ستون و پايه اين موزيك ويديو ضد دين ، در اشعار نخستين آن است ” جيغ زدم جيغ زدم /سربه تن تيغ زدم /درصدد خويش شدم /تحت نظارت خودم"در اين كليپ ، حول محور جمله ي "تحت نظارت خودم” بر اديان الهي تاخته مي شود و به اديان ابراهيمي توهين مي شود و اين اديان مورد تمسخر قرار مي گيرند و اين جمله شاه بيت اين موزيك مي شود .
 
 
اساس تفكر ضد دين در اين كليپ ، آن است كه دين آمده است كه انسان ها را محدود كند و اين محدوديت چيزي جز شكنجه و عذاب آيد افراد نمي كند و حرف از پاداش و جهان آخرت حرف بي معني است ، تبعيت از دين به مانند اين است كه ما چشم بسته از مطلبي پيروي كنيم ، كه در آخر نيز چيزي جز سختي و شكنجه وجود ندارد. بايد از دين فاصله گرفت و تحت تفكرات خود و "تحت نظارت خود بود ” و عمل كرد ، چون تقليد يك كار كور كورانه و بي ثمر است .
 
 
بايد با عقل خود انتخاب كرد و عمل كرد، تفكرات اومانيستي كاملاً در اين كليپ مشهود است . در آخر نيز مي گويد بايد آن بخش از وجود را كه به دين گرايش دارد را دفن كرد تا از شرش راحت شوي و از رنج آزاد شوي . اوج وقاحت و بي شرمي اين موزيك ويديو جايي است كه شيطان كه نماد نافرماني در برابر حضرت حق است را نماد اين سخنان كرده اند و او را الگويي مناسب براي جدايي از دين و بندگي معرفي مي كنند ، ايكاش آقاي رادان مي دانست چه كرده است ، به اين خاطر است كه گفته مي شود، اين موزيك ويديو در دسته موزيك ويديو هاي ضد دين با گرايش شيطان پرستي قرار مي گيرد.
 
 
 
 
 
موزيك ويديو با نشان دادن افرادي آغاز مي شود كه در غل و زنجير هستند و مرده اي كفن كرده به سبك مسلمانان را براي دفن مي برند كه در ادامه اين افراد را افراد وحشي معرفي مي كند.
 
 
از همان ابتدا فيلم با مرگ ، نابودي و جماعتي پريشان آغاز مي شود و شيطاني ار نشان مي دهد كه در حال رقص و شادي است . بهرام رادان كه در حال فرار از آن جماعت و موقعيت است ، جماعتي نيز با چوب ، زنجير و شمشير بدنبال او هستند تا او را مطابق خواسته خود تغيير دهند و به اصطلاح او را نابود كنند . در ادمه توهين به اديان كه از ابتدا با توهين به اسلام شروع شده است به اوج خود مي رسد و افرداي را نشان مي دهد كه با چشمان بسته و كور كورانه دست به آسمان برده اند و راز و نياز مي كنند ، افرادي كه به مرده ها و افراد رنج كشيده شباهت دارند.
 
 
در ادامه همان پيرمردي كه با چشم بندي كه بر روي چشمش قرار دارد ، دست به آسمان برده بود ، در كنار گوسفندي ديده مي شود در حالي كه چشم بندي به چشمانش دارد كه ناخواسته آدم را به ياد داستان حضرت ابراهيم (عليه السلام) و قرباني كردن حضرت اسماعيل(عليه السلام) مي اندازد ، عملي كه از نظر اديان الهي اوج تعبد و بندگي بود ولي از نظر تفكرات ماترياليستي و اومانيستي آن عمل فقط يك كار كوركورانه و بدون عقل بوده است ( العياذ بالله )
 
 
 
 
 
 
از ديد اين افراد اگر حضرت ابراهيم "تحت نظارت خود بود ” هيچ وقت اينگونه رفتاري را نمي كرد . اينجاست كه اين افراد ناآگاه ، دين را افيون ملت ها مي دانند و شعار ” تحت نظارت خودم ” را سر مي دهند كه شاه بيت اين كليپ است . تصاوير جسد ، مرگ ، شمشير ، شيطان، افرادي كه دست به آسمان برده اند باعث مي شود كه در ضمير ناخودآگاه ، نوعي تصوير و احساس ديني در ذهن شكل بگيرد و با ديدن تصوير آن پيرمرد و گوسفند بعد از آن تصاوير گفته شده ، ناخواسته داستان حضرت ابراهيم براي افراد تداعي شود.
 
 
در ادامه با توهيني بسيار وحشتناك به حضرت عيسي (عليه السلام) ،جاي شكي نمي ماند كه منظور توهين به اديان و پيامبران بوده است. در ادامه با نشان دادن فردي در شمايل حضرت عيسي ، البته شمايلي كه در غرب تصوير مي شود.
 
 
 
 
 
 
 
فردي را نشان مي دهد كه در حال شكنجه و عذاب شدن در زنداني به شكل مثلث است ، زندان كه نماد همان بندگي و دنيايي است كه از منظر دين ، اساسش عبوديت وبندگي است و با مثلثي شكل بودن اين زندان ، همان تفكر تثليث و سه خدايي را مي خواهد نشان دهد ، تفكر پدر ، پسر و روح القدس كه مسيحيت به آن اعتقاد دارد . مسيحي كه در اين زندان مثلث گونه جز عذاب چيزي نصيبش نمي شود و مدام در حال عذاب كشيدن تصوير مي شود ، در اينجا اشاره به تفكر مسيحي ها دارند كه مي گويند حضرت مسيح(عليه السلام) براي پاك شدن گناه پيروانش به دنيا آمد و هزينه اش همان شكنجه هايي بود كه در آخرعمرش به او تحميل كردند و او را به فجيع ترين حالت كشتند . از نظر سازنده اين كليپ ، حضرت مسيح به خاطر تفكرات ديني اش بود كه زنداني و به بدترين حالت شكنجه شد ، اگر حضرت عيسي اهل بندگي و دين مداري نبود ، چنين سرنوشتي هرگز نداشت.
 
 
 
 
 
 
 
در اين كليپ همه ي افراد دين مدار افرادي بدبخت و با صورت هايي شبيه به مردگان هستند كه در دنيا به شكنجه شدگان مي مانند ، تصوير شده اند. پيامش اين است كه دين مساوي است با رنج و بدبختي. اين تفكرات به طور قطع از ذهن خود بهرام رادان سر چشمه گرفته است ، براي نمونه مطالبي را از صفحه تويتر او ، مي توان ارايه كرد . اين مطالب نشان دهنده افكار پـــوچ اين فرد است . او حتي اعتقادات مردم ايران اسلامي را نيز مسخره كرده است براي نمونه چند مورد ذكر مي شود . بهرام رادان در صفحه تويترش:
 
 
 
 
 
 
” واقعاً اگه دنيا تموم شه ، قبل پل صراط خِر چندتا از اون بهشتيا رو ميگيرم، حسابي از خجالتشون در ميام ، بعد سرم رو بالا ميگيرم، سوت زنان ميرم سمت جهنم ، پيش بقيه!”
 
 
 
 
 
"با دعاي خير مردم هميشه در صحنه و غيرت بچه ها و لطف پروردگار به تيم دوم ازبك باختيم”
 
 
در ادامه بهرام رادان عقايد و تفكرات ديني يكي از قهرمانان خوب و شايسته پارا المپيك را مورد تمسخر قرار مي دهد و به دين اسلام نيز توهين مي كند.
 
 
 
 
 
” يعني اگه با عروس ملكه انگليس دست مي داد ، ميرفت جهنم؟؟؟ اين يك عرف جهانيه نه يك تماس جنسي!!! "
 
 
بله ،اين افراد كه خود را افراد روشنفكر جا مي زنند و مدام ژست افراد روشنفكر را مي گيرند ، اينگونه به خود اجازه مي دهند كه تفكرات و اعتقادات ديگران را مورد تمسخر و توهين خود قرار دهند ، حتي اگر آن فرد مورد تمسخر ، يك قهرمان ملي نيز باشد ، برايشان فرقي ندارد.
 
 
 
 
بهرام رادان: ” بعد از مراسم باشكوه قطع دست در شيراز، بزودي جشن زنده بگور كردن دختران با حضور مردم هميشه در صحنه بصرفِ… ! "
 
 

 

"واقعاً دم خدا گرم كه بعد از گروني دلار و سكه و كمبود مرغ و تحريم از طرف كل دنيا …هنوز با ۵۰ تومان صدقه ۷۰ نوع بلا رو دفع مي كنه”

در اين كليپ شاهد تفكرات ضد نظام او نيز هستيم كه در آن جامعه ايران را جامعه اي معرفي مي كنه كه در آن چيزي جز نابودي و خفقان چيزي حاكم نيست و به عنوان نمونه بيان مي كند كه تمامي اعدام ها در آن سياسي است ، اين قسمت نيز ناشي از تفكرات او مي باشد كه در صفحه تويتر خود نيز مي توان به آن رسيد :

 

 

اما در ادامه موزيك ويديو مي گويد ” كار به بردگي كشيد /مزد به من نمي دهند /دلخوش انعام شد” مردم بدبخت و زجر كشيده را نشان مي دهد كه دست به آسمان برده اند تا به خاطر بردگي كه منظور همان بندگي هست پاداشي بگيرند ، اما مي گويد اينها مطالب پوچ است .

در ادامه نشان مي دهد كه همان افرادي كه بدنبال او بودند او را گرفته و در داخل قبري قرار مي دهند و او را زنده بگور مي كنند ، كساني كه منبع اوهام هستند ، منظور همان دين است، و در آخر نشان مي دهد كه خود در حال خاك ريخت بر روي خودش است و اينگونه است كه ديگر آزاد شده و "تحت نظارت خود” قرار گرفته است . بدان معني كه بايد از دين جدا شد و آن تفكرات و اوهامات كه منظور همان دين است را بايد در زير خاك دفن كرد تا به آزادي رسيد و رنج و غصه ها تمام شود!

 

تفكرات شيطان پرستي در اين ويديو كليپ چه مي كند ؟ بررسي اين تفكرات

 

براي شناخت اين تفكرات بايد در زمينه شيطان پرستي تحقيق شده باشد تا بتوان كدهاي ارايه شده را به راحتي شناسايي كرد . دراين ويديو كليپ ضد دين ، شيطان را در حالي كه بال هايي دارد و در حال رقص است نشان داده مي شود ، در غرب اعتقاد بر آن است كه شيطان از جنس فرشته بوده است و زماني كه آن نافرماني بزرگ را كرده است بال هايش سوخته است و به زمين سقوط كرده است . در ابتدا شيطان را با بال هايي نشان مي دهد ، كه در انتهاي اين موزيك ويديو بال هاي او سوخته مي شود و از آنجايي كه ستون و اساس اين كليپ اين جمله است ” در صدد خويش شدم / تحت نظارت خودم” او را الگوي ضد دين خود معرفي مي كند . هماهنگي كامل متن و تصوير كاملاً مويد اين مطلب است كه شيطان همان بهترين الگوي است براي جدايي از دين و بندگي ، براي رسيدن به خوشي بايد مثل او رفتار كرد.

 

داستان سقوط شيطان و الگو قرار دادن او از اينجا شروع مي شود كه در اين موزيك ويديو مي گويد : ” باختم آن نبرد را /بازي تخته نرد را /اين دو سه تاس آخر است” تداعي كننده داستان نبرد شيطان با حضرت آدم و سجده نكرد شيطان و سقوطش به زمين است در ادامه شيطان را نشان مي دهد كه بال هايش در حال سوختن است و با سوختن بال هاي شيطان ، بهرام رادان مي گويد ” جيغ زدم جيغ زدم /سربه تن تيغ زدم /درصدد خويش شدم /تحت نظارت خودم” و شيطان را نشان مي دهد كه با اينكه بال هايش را از دست داده اما احساس آزادي به او دست داده است ” تحت نظارت خودم”

 

 

 

در ابتدا موزيك ويديو نيز، زني را نشان مي دهد كه بچه ي نوزاد خود را به شيطان اعطاء مي كند ، در بين شيطان پرستان يكي از كارهايي كه با تاسف بسيار ، صورت مي گيرد ، كشتن نوزادان تازه بدنيا آمده است و با اين كار فرزندان خود را براي شيطان قرباني مي كنند . اين يكي از رسوم اصلي در ميان گروه هاي شيطان پرستي است ، حال اين تكه خاص در اين ويديو كليپ چه مي كند بايد آقاي بهرام رادان پاسخ دهند

 

 

در پايان جا دارد از Anti Satan كه يكي مديران موفق تيم بيداري انديشه است براي نگارش اين مقاله قدرداني و تشكر كرده و اين نكته را عرض كنيم كه تمام اين مطلب استخراج چيزهايي بود كه خود اين فرد شايد قصد نداشت اينگونه برداشت شود اما براي ما و خيلي ها چنين بود لذا خواهشمنديم ديدتان يه اين مطلب يك رويكرد اعتقادي انتقادي باشد نه سياسي شخصيتي!

 

چهارشنبه هجدهم 11 1391 11:15

 

افسران - وهابيت دشمن وحدت

 

دوشنبه نهم 11 1391 16:1

 

افسران - جريان شناسي شبكه هاي فارسي زبان ماهواره اي

 

نخستين ماهواره تلويزيوني در جهان به نام تل استار در سال ۱۹۶۳ اقدام به ارسال نخستين فركانس تلويزيوني كردو در اصل اين ماهواره شبكه هاي اختصاصي نداشت و برخي كانال هاي اروپايي را صرفا براي آمريكاي شمالي فرستاد.

در كل، ماهواره هاي اوليه، تعداد شبكه هاي سرسام آور و چند ده هزاري امروزي را نداشت و برنامه هاي شبكه هايش داراي موضوعات همان شبكه هاي رسمي و حتي دولتي و محلي مانند سريال ها و تاك شوها بود و هنوز هيچ شبكه تخصصي مانند شبكه سريالي يا شبكه مستند وجود نداشت؛ در واقع تخصصي شدن برنامه هاي يك شبكه در كنار چند نوآوري و بدعت گذاري؛ زاييده سخت افزار رسانه اي به نام ماهواره است.

 

شنبه هفتم 11 1391 14:20

افسران - امان از يتيمي

 

مبادا باعث گريه يتيم شويم !!!

 

يکشنبه اول 11 1391 11:58
X